Bohemians Praha 1905
Bohemians Praha 1905
Utkání s Bohemians - Kalich hořkosti pijeme do dna
Domácí utkání s Bohemians Praha výrazně ovlivnil moment z úvodní minuty. Kluci odehráli prakticky celý zápas v oslabení a sáhli si na dno fyzických sil, z duelu tak odcházíme s hořkou porážkou 1:3.
Zápas pro nás začal nejhůře, jak mohl – hned v 1. minutě inkasoval červenou kartu Tomíšek. Po vyloučení jsme byli nuceni změnit plány, stáhli jsme se do kompaktního bloku a vsadili na rychlé protiútoky s cílem držet míč a otáčet hru. V prvním poločase se tým s oslabením popasoval skvěle, soupeře do velkých šancí nepouštěl a místy jsme byli dokonce lepším týmem, což gólově vyjádřil úvodní brankou Bartoška.
Během druhé půle už nám kvůli dlouhé hře v deseti začala docházet energie. Velkou vzpruhou však byl příchod střídajících hráčů z kádru U15, kteří naši hru viditelně oživili. Naděje týmu navíc skvělými zákroky opakovaně držel brankář Čapoun. I v oslabení jsme tak mohli zápas zlomit na naši stranu. Nejprve se Mrázek ocitl sám před brankářem v těsném ofsajdu a chvíli nato Kaválek v nadějné pozici nepropálil hostujícího gólmana.
Vzápětí se potvrdilo pravidlo „nedáš – dostaneš“, když šli hosté z následující akce do vedení. Ani v závěru na pokraji vyčerpání se domácí hráči nepřestali snažit o vyrovnání. Bohemians však naši otevřenou hru využili a z brejku na začátku nastavení upravili na konečných 1:3.
Detaily utkání
07.06.2026, 12:30 / 33. kolo, 2. ČLD U17-
Statistiky
Branky: 33. Bartoška - 41. Brožek, 72. Nádraský, 90. Luňák
ŽK: 66. Kaválek
ČK: 1. Tomíšek (PCE)
Rozhodčí:-
-
Diváci
0, Ohrazenice
-
FK Pardubice
Čapoun - Kadleček (70. Žampach), Fojtách, Tomíšek, Kaválek (88. Frinta) - Koňák, Zimmermann, Stejskal - Mráz (70. Semenystyi), Bartoška (70. Čížek)
-
Bohemians Praha 1905
Šiška - Žáček, Sejkora, Láska, Svoboda (37. Mikula), Kriška, Purkard (62. Laštovka), Husák (37. Luňák), Šafarda, Brožek, Nádraský (75. Dalecký)