A tým

Probíhá předprodej na důležitý zápas proti Českým Budějovicím!

Po reprezentační přestávce se pozornost začíná znovu upírat na ligové trávníky. V sobotu 30. března se naši hráči vydají do Olomouce a o týden později je čeká domácí bitva s Dynamem České Budějovice o veledůležité body. A právě na zápas proti jihočeskému soupeři se začínají prodávat vstupenky v pondělí 25. března 2024!

Prodej vstupenek začíná v pondělí a majitelé eFKaret si je mohou koupit s dvoudenním předstihem. Utkání 27. kola FORTUNA:LIGY FK Pardubice - SK Dynamo České Budějovice se hraje v neděli 7. dubna 2024 od 15:00 hodin v pardubické CFIG Areně.

Systém prodeje:

• majitelé eFKaret mohou vstupenky na utkání proti Dynamu České Budějovice (max. 2 kusy na jednu eFKartu) kupovat od pondělí 25. 3. 2024 (10:15)
  • přednostní nákup vstupenek mohou majitelé eFKaret realizovat výhradně v online předprodeji
  • volný prodej začíná ve středu 27. 3. 2024 v 10:15 hodin
  • vstupenky do sektoru hostů budou distribuovány klubem SK Dynamo České Budějovice

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK PROBÍHÁ ZDE

HARMONOGRAM ZAHÁJENÍ PRODEJE VSTUPENEK NA UTKÁNÍ