FK Pardubice

Archiv článků

 • A tým

  Exkluzivní nabídka na Hlavatého nedorazila, říká šéf klubu Vladimír Pitter

  Pardubický klub si uchoval ligovou příslušnost pro ligovou sezónu a předsedovi klubového představenstva spadl kámen ze srdce. Vladimír Pitter se v úterý odpoledne setkal s klubovými fanoušky, ale v našem rozhovoru se k některým důležitým tématům ještě vrací a vysvětluje je detailněji. Pojďte si přečíst rozhovor pro klubový web.

 • A tým

  Setkání majitelů eFKaret se vydařilo!

  V úterý odpoledne se na pardubickém stadionu konalo setkání majitelů eFKaret s vedením FKPCE a také s vybranými hráči pardubického klubu. Všemu předcházel otevřený trénink našeho A-týmu.

 • A tým

  Co řekli po setkání eFKartářů pánové Vladimír Pitter a Vít Zavřel?

  Po setkání majitelů eFKaret, kterému předcházel otevřený trénink pardubického A-týmu, jsme vyzpovídali předsedu představenstva Vladimíra Pittera a sportovního ředitele FKPCE Víta Zavřela. Článek, ve kterém prozradíme vše, co se na úterní akci událo, vám přineseme již zítra.

 • A tým

  Třetí ligová sezóna eFKaret je tady, začíná jejich prodej!

  eFKarta se vrací! Na konci července začne nová sezóna nejvyšší soutěže a první krok, který to fanouškům připomene, je stejný jako před rokem: zahájení prodeje klubových eFKaret!

 • A tým

  V úterý akce pro majitele eFKaret: otevřený trénink a setkání s vedením klubu

  Majitelům eFKaret jsme před sezónou slibovali jedno setkání s vedením klubu. To proběhlo na podzim, ale protože si věrných fanoušků vážíme, rozhodli jsme se uspořádat Meet&Greet znovu. Témat k diskusi je hodně, navíc se nezadržitelně blíží zahájení předprodeje vstupenek na novou sezónu a tak věříme, že majitelé eFKaret tuto možnost uvítají.

 • A-tým - zápas

  Pardubice si uchovaly ligovou příslušnost, Krobot si připsal hattrick

  První ligový hattrick Ladislava Krobota byl nejzářivější událostí nedělního utkání, ve kterém Pardubáci po skvělém výkonu porazily Karvinou. Je tak jisté, že liga se bude hrát v CFIG Areně i v sezóně 2024/2025.

 • A tým

  Na neděli pro vás chystáme největší fanzónu v sezóně!

  Ligová sezóna se chýlí ke konci, dobojováno stále není. V neděli 19. května ale hostíme doma Karvinou, věříme, že to bude poslední domácí zápas sezóny a proto chystáme velkou fanzónu pro naše věrné fanoušky! Ta bude umístěná na hřišti s umělou trávou v CFIG Areně a otevírat ji budeme již dvě hodiny před výkopem, tedy v 15:00.

 • A tým

  Ladislav Krobot: Musíme se rychle oklepat a v neděli hrát mnohem lépe!

  PREWIEV | První mečbol nevyšel. Pardubický celek v Jablonci prohrál, a nestvrdil tak definitivně záchranu nejvyšší soutěže. Druhý pokus budou mít hráči okolo Radoslava Kováče už tuto neděli, kdy do Pardubic přijede MFK Karviná. S útočníkem Ladislavem Krobotem jsme si o příštím domácím utkání červenobílých povídali v předzápasovém preview.

 • A tým

  Aktuality z klubu | 13. díl na klubovém YouTube kanále!

  Pardubický A-tým je krůček od záchrany ligové příslušnosti pro další sezónu, Michal Hlavatý jako patron krajského kola McDonald´s cupu na Vinici, nebo se chystá otevřený trénink pro majitele eFKaret. To a mnohem více zjistíte v dalším díle Aktualit z FKPCE!