FK Pardubice

Archiv článků

  • A tým

    Viktor Budinský hostem Českého rozhlasu Pardubice

    Hostem Fotbalu speciál byl pardubický fotbalový brankář Viktor Budínský. Uslyšíte o tom, koho musí gólman přesvědčit, aby byl nominovaný na zápas, jak na sobě musí pracovat, kdy se rozhodlo, že se stane brankářem, nebo kdy si mohl pořídit první tetování.

  • A tým

    Cítil jsem se dobře, říká o prvním utkání po návratu Tomáš Solil

    Před pár dny utekl rok od chvíle, kdy jste naposledy mohli vidět Tomáše Solila na ligovém trávníku. A pokud jste byli v neděli na Vinici na utkání naší rezervy, přihlíželi jste důležitému okamžiku. Tomáš se totiž vrátil na trávník, byť zatím na závěrečnou půlhodinu v třetiligovém duelu proti České Lípě.

  • A tým

    Kryštof Daněk: Na zápas s Hradcem se musíme připravit lépe

    VIDEO | Záložník Kryštof Daněk si v utkání proti Plzni sic připsal jeden vstřelený gól a jednu asistenci, ale věří, že i z porážky si tým může odnést pozitiva. A slibuje, že tým se na derby proti Hradci připraví lépe!

  • A-tým - zápas

    V Plzni jsme vedli, domácí ale zápas otočili

    Dobře se pro pardubický tým vyvíjel zápas na plzeňském trávníku, naši hráči dokonce vedli. Jenže domácí Viktoria byla silná v ofenzivě, duel otočila a zvítězila vysokým gólovým rozdílem.

  • A tým

    PREVIEW | Michal Hlavatý: Na Plzeň mám jenom hezké vzpomínky!

    Pardubický tým odehraje v neděli další atraktivní duel. Od 15:00 hodin se střetne v Plzni s tamní Viktorií. Michal Hlavatý v našem předzápasovém preview hovořil o tom, v čem spatřuje největší sílu týmu vedeného trenérem Koubkem.

  • A tým

    Do každého zápasu jdeme s tím, že zvítězíme, říká Jakub Matoušek

    Záložník Jakub Matoušek strávil v minulém utkání proti Slavii Praha na trávníku 58 minut. Ani jeho výkon sice na body z utkání proti sešívaným nestačil, přesto už v našem rozhovoru vyhlíží další zápas. V neděli se totiž Pardubáci pojedou porvat o body do Plzně.

  • A tým

    Od čtvrtka jsou ve volném prodeji vstupenky na derby

    Od čtvrtečního poledne jsou ve volném prodeji vstupenky na derby proti Hradci Králové. Tento dlouho očekávaný zápas se bude hrát v neděli 1. října 2023 od 18:00 hodin v pardubické CFIG Areně. Od uvedeného termínu zahájení volného prodeje bude možnost si zakoupit vstupenky v Turistickém informačním centru (Třída míru 60). Vstupenky do sektoru hostujících fanoušků reguluje FC Hradec Králové.

  • A tým

    Fanoušci vyrážejí v neděli na utkání do Plzně!

    Fanklub Pardubická 12 pořádá další výjezd na venkovní utkání. V závěru týdne se Pardubáci představí v Plzni a také pro utkání na západě Čech se připravuje výjezd pro naše fanoušky.

  • A tým

    Naši hráči na hostování? Huf vede tabulku střelců, Lima se podílel na výhře

    Pardubický tým má několik hráčů na hostování a pojďte se s námi podívat na to, jak se jim během minulého víkendu dařilo.