Stadion tour

Chceš si prohlédnout pardubický stadion? Zajímá tě historie i současnost sportovního areálu v centru města? Láká tě prohlédnout si místa, na která běžný návštěvník fotbalových utkání nemá šanci zavítat? Pak je pro tebe naše Stadion tour nejlepší volbou!

CFIG ARENA je domácím stánkem fotbalového klubu FK Pardubice, po citlivé rekonstrukci byla pro fanynky a fanoušky otevřena 4. února 2023 zápasem domácího týmu proti Slavii Praha

CFIG ARENA bude po homologaci splňovat normu UEFA 3 a v současné době nabízí jedno z nejmodernějších zázemí na mapě stadionů v Česku

CFIG ARENA je domovem nejen pro hráče, realizační tým a funkcionáře, ale též pro fanoušky, partnery, příznivce a podporovatele FK Pardubice

CFIG ARENA nabízí zážitkové prohlídky prostor, kde se historie potkává se současností a které není možné navštívit v běžném provozu.

STADION TOUR – VARIANTY

CUSTOMER prohlídka pro jednotlivce v rámci vypsaných (min./max. osob 5/15)
- délka prohlídky: 90 minut
- ceny: základní 150 Kč, zlevněné 100 Kč (do 15 let, nad 70 let, ZTTP, držitel permanentky), 0 Kč (majitelé eFKaret)
FRIENDLY školy + mládežnické sportovní kluby do 15 let s dospělým doprovodem
- varianta 1) maximálně 15 osob + 1 osoba doprovod (cena 1500 Kč)
- varianta 2) maximálně 20 osob + 2 osoby doprovod (cena 2000 Kč)
- varianta 3) maximálně 30 osob + 3 osoby doprovod (cena 3000 Kč)
INDIVIDUAL vše je možné přizpůsobit vašim přáním: narozeninový dárek, včetně merche? Kopání penalt na brankáře FKPCE? Teambuilding? S cateringem/bez! (max pro 20 osob)
- délka prohlídky: 180 minut
- cena dohodou
GROUP sportovní kluby nad 15 let, pracovní a zájmové kolektivy, střední a vysoké školy, turismus (max. 15 osob)
- délka prohlídky: 90 minut
- cena: 1800 Kč

STADION TOUR – "HAPPY B-DAY"

Prohlídka CFIG Areny může být nejen zážitkem, ale i neobvyklým narozeninovým dárkem, který potěší oslavence i jeho doprovod. V rámci naší nabídky vám nabízíme:

• Stadion tour v délce 60 minut (3 osoby) v den zápasu, začátek 3 hodiny před výkopem
  • 3x vstup na utkání do VIP sektoru, včetně neomezené konzumace (oslavenec + 2)
  • personifikovaný dres s vlastním číslem a klubová šála (oslavenec)
  • fotoalbum v elektronické podobě (na flash discu s logem FKPCE)
  • podepsané hráčské karty s věnováním pro oslavence
  • narozeninové přání na LED obrazovce + oznámení moderátora (1x během zápasu)

CENA: 8990 Kč

STADION TOUR – KONTAKTY

Produkce + termíny Nicole Pitterová 604 106 605 mail
Průvodce Daniel Drahoš 739 024 401 mail
  • Týdenní plán U15 od 29. 4. do 5. 5. 2024

• Nominace na modelové utkání

• PREVIEW | Radoslav Kováč: Na Bohemce to musíme uskákat!