Archiv článků

• B-tým - zápas

První porážka rezervy v přípravě

Ve třetím přípravném utkání se zrodila první prohra pardubické rezervy a to s béčkem pražských Bohemians. Ti šli do vedení ve 20. minutě a udrželi ho až do konce. Domácí Machů totiž v poslední minutě neproměnil pokutový kop.

B tým porazil juniorku Dukly Praha

Ve druhém přípravném zápase přivítala pardubická rezerva v areálu Pod Vinicí juniorku Dukly Praha, hrající druhou skupinu 3. české ligy. Utkání se hrálo netradičně na 2 x 60 minut a domácí celek do každé hodiny poslal jinou jedenáctku.

Výhra juniorky v prvním přípravném utkání

První přípravné utkání pardubického B týmu pod nový trenérem Dušanem Žmolíkem se odehrála na hřišti v Srchu a soupeřem byla třetiligová rezerva polského MKS Miedź Legnica. Po vyrovnané první půli, ve druhé domácí celek, který vyměnil celou jedenáctku, na hřišti dominoval a po pěkných akcích si připsal jasnou výhru 4:1.

• B-tým

B-tým čeká první přípravné utkání, v sobotu se představí v Srchu

Plán přípravných utkání naší rezervy doznal jedné změny, která je ale příjemná pro naše fanoušky. Svěřenci trenéra Žmolíka se v sobotu dopoledne představí v nedalekém Srchu v souboji proti B-týmu polského MKS Miedź Legnica.

• B-tým

Začala příprava B-týmu, poprvé s trenérem Dušanem Žmolíkem

V pondělí začala příprava naší třetiligové rezervy, která měla první trénink dopoledne v areálu Pod Vinicí. Nový trenér Dušan Žmolík měl k dispozici 27 hráčů s nimiž zahájil přípravu, ovšem jak to v přípravném období bývá, v kádru může dojít k řadě změn.

Rezerva zakončila sezónu prohrou v Živanicích

B-tým v sobotu zakončil letošní sezónu prohrou v nedalekých Živanicích. Svěřenci trenéra Pavla Němečka nestačili v lokálním derby na svého soupeře nejtěsnějším rozdílem. Výhru vystřelil domácím v 75. minutě Holec.

• B-tým

B-tým zakončí sezónu v Živanicích!

Naše „béčko“ má před sebou pouze jediné utkání této sezóny. To odehraje v sobotu od 17:00 hodin v nedalekých Živanicích. V předzápasovém preview jsme pro vás vyzpovídali záložníka Maxe Jarkovského.

Juniorka nestačila na Kolín

Pardubická rezerva odehrála v sobotu dopoledne poslední domácí utkání sezóny. Na Vinici přivítala v tradičním čase, tedy v 10:15 hodin, kolínskou Spartu. Duel, který provázel déšť, zvládli lépe hosté, kteří nakonec zvítězili vysoko 4:0.

• B-tým

„Béčko“ má před sebou poslední domácí zápas sezóny!

V sobotu se na Vinici od 10:15 hodin představí pardubická rezerva proti SK Sparta Kolín. Proti tabulkovému sousedovi budou chtít hráči pod vedením Pavla Němečka navázat na výhru s ústeckým Viagemem.