Archiv článků

• B-tým - zápas

B-tým nenavázal na čtyři výhry v řadě. Na Vinici podlehl Brozanům!

Po čtyřech vítězných utkáních v řadě čekala na svěřence trenéra Pavla Němečka další výzva. Na stadion Pod Vinicí přijel SK Sokol Brozany, který i přes snahu domácích nakonec duel ovládl, když zvítězil 3:0.

B-tým zvítězil i ve čtvrtém utkání v řadě!

V neděli dopoledne zajížděli svěřenci trenéra Pavla Němečka na půdu Chlumce nad Cidlinou se třemi výhrami v zádech. A radovali se červenobílí také napočtvrté, když o vítězství 2:1 rozhodli v nastavení první půle. O branky Pardubic se postarali: Miláček a Brož.

Třetí výhra rezervy v řadě!

V neděli dopoledne nastoupila pardubická rezerva k utkání 20. kola ČFL - Skupiny B. Na stadion Pod Vinicí přijel FC Slovan Liberec B. Utkání nabídlo tři branky a hlavně vítězství Němečkovy party 2:1! Z červenobílých se prosadili Machů a Brož.

• B-tým

MATCHDAY | FC Hradec Králové B - FK Pardubice B 2:4

B-tým minulý pátek zvládl otočit nepříznivý stav východočeského derby rezerv a zvítězil v Hradci Králové 4:2. Nyní vám přinášíme poslední ohlédnutí za pátečním duelem, který dopadl pro pardubické barvy skvěle. Matchday vám nabídne nejen předzápasový proslov trenéra Pavla Němečka či poločasové emoce, ale i všechny čtyři góly červenobílých.

• B-tým

Pavel Němeček po výhře Pardubic v derby B-týmů

VIDEO | Co řekl hlavní trenér pardubické rezervy po výhře ve východočeském derby B-týmů? Pavel Němeček chválil hráče třeba za skvělý týmový výkon.

V derby rezerv zvítězily Pardubice!

Východočeské derby B-týmů vyznělo lépe pro Pardubice. V poločase královéhradecký celek vedl, po pauze však svěřenci trenéra Pavla Němečka výsledek otočili, a mohou tak slavit druhou výhru v řadě. Z Pardubáků se gólově prosadili: Surzyn, Pandula a 2x Sychra.

B-tým poprvé na jaře vyhrál!

Pardubická rezerva se poprvé na jaře představila na stadionu Pod Vinicí. A hned z toho také bylo první jarní vítězství. Hráči okolo trenéra Pavla Němečka porazili "béčko" Mladé Boleslavi nejtěsnějším rozdílem. I přes bláznivý vývoj jedinou branku utkání vstřelil v první půli Štěpán Machů.

• B-tým

ZMĚNA: B-tým se v sobotu představí na Vinici!

Sobotní utkání pardubické rezervy proti FK Mladá Boleslav B se původně mělo odehrát na umělé trávě v Ohrazenicích. Díky vlídnému počasí se ale svěřenci trenéra Pavla Němečka utkají s mladoboleslavským „béčkem“ poprvé na jaře na Vinici. V předzápasovém preview jsme vyzpovídali útočníka Štěpána Miláčka.

B-tým ve druhém jarním vystoupení nestačil na rezervu Jablonce

Druhé utkání jarní části ČFL - skupiny B odehráli svěřenci trenéra Němečka na půdě FK Jablonec B. Ze severu Čech si však Pardubáci žádné body nepřivezli, když prohráli těsně 1:2. Jedinou branku červenobílých vstřelil ve druhém poločase Miláček.