eFKarta

Předprodej eFKaret byl zahájen v pondělí 20. května 2024 a projekt znovu nabízí řadu zvýhodnění pro věrné fanoušky FK Pardubice. Připomínáme, že eFKarta se stala oblíbenou již v jarní části sezóny 2022/2023, nadcházející sezóna tak bude již její třetí prvoligová.

Projekt eFKarta bude znovu probíhat ve dvou úrovních, jejichž ceny se neměnily. Verze PLUS i STANDARD mají odlišné ceny a i bonusy.

• eFKarta PLUS – 990 Kč
  • eFKarta STANDARD – 590 Kč

PRODEJ EFKARET PRO SEZÓNU 2024/25 PROBÍHÁ ZDE

Prodej klubových eFKaret je spuštěný záměrně před zahájením předprodeje permanentních vstupenek, který začne 3. 6. 2024. I tentokrát totiž mají jejich držitelé nárok na slevu 10%, resp. 5% ze základní ceny sezónní vstupenky!

Podívejte se na kompletní přehled výhod, které pro sezónu 2024/2025 držitelům eFKaret nabízíme.

CO BY TĚ K TÉMATU JEŠTĚ MOHLO ZAJÍMAT?

Jaká bude platnost zakoupené eFKarty?

eFKarta platí od okamžiku zakoupení do 30. června 2025.

Jaké kroky musím udělat, abych si pořídil eFKartu?

V online prodeji eFKaret je nutné se přihlásit či zaregistrovat a následně zvolit, který druh členství preferuješ (PLUS nebo STANDARD). Dál se stačí řídit instrukcemi prodejního systému.

Je nutné provést při nákupu eFKarty registraci v prodejním systému Enigoo?

Ano, jednoduchou registrací tě při nákupu provede prodejní systém, tím získáš unikátní eFK ID. Pokud sis kartu kupoval v minulé sezóně, nemusíš činit novou registraci.

Jaký krok bude následovat?

Na mail uvedený při nákupu eFKarty ti dorazí instrukce se všemi potřebnými informacemi.

Mohu kartu vlastnit fyzicky, nebo bude v distribuci jen v online prodeji?

Naši eFKartu primárně distribuujeme v online verzi, ideální je spárovat ji s klubovou mobilní aplikací. Kartu můžete vlastnit i fyzicky, prodejní systém vám ji nabídne v ceně 50 Kč.

Kdy obdržím avizovaný dárek a samotnou eFKartu, budu-li ji chtít ve fyzické podobě?

Od pondělí 15. července si svůj dárek (a případně eFKartu ve fyzické podobě) si budeš moci vyzvednout podle instrukcí, které obdržíš na mailovou adresu, zadanou při nákupu eFKarty.

Pokud budu potřebovat doplňující informace k nákupu eFKarty, kde je získám?

V případě potřeby je možné kontaktovat infolinku společnosti Enigoo: tel.: 461 049 232, mail: info@enigoo.cz

• WU11: Třebíč Open 2024

• Známe přesné termíny prvních pěti ligových kol!

• Poděkování za sezónu 23/24