FK Pardubice

Archiv článků

 • WU-18 - zápas

  Juniorky vezou z Brna vysokou výhru

  V Brně juniorky navázaly na povedený výkon s Duklou a po skvělé ofenzivní smršti a výborném výkonu vysoko zvítězily.

 • U-12 - zápas

  Zasloužená prohra se Slávií

  V sobotu k nám opět po půl roce přijel o rok mladší soupeř ze Slávie a opět nám hosté ukázali jak srdnatě a kvalitně se dá odehrát mistrovský zápas.

 • Ženy A

  Týdenní plán fotbalistek 21. týdne (20. – 26. 5. 2024)

  V pondělí se na třídenním kempu WU14 bude trenérce Houdkové hlásit Martina Famfulíková, Elena Křivková, Antonie Pejřimovská a Tereza Šmeralová. Ať se daří! V úterý čeká mladší žákyně poslední utkání základní části v okresním přeboru s béčkem Přelouče, které na nás ztrácí 1 bod. V sobotu ženy odehrají poslední utkání letošní sezóny, mají na svých kopačkách udržení 1. ligy v Pardubicích, na sestupovou pozici poslaly Baník. Dorostenky zakončí sezónu v neděli na Dolíčku proti Plzni.

 • A-tým - zápas

  Pardubice si uchovaly ligovou příslušnost, Krobot si připsal hattrick

  První ligový hattrick Ladislava Krobota byl nejzářivější událostí nedělního utkání, ve kterém Pardubáci po skvělém výkonu porazily Karvinou. Je tak jisté, že liga se bude hrát v CFIG Areně i v sezóně 2024/2025.

 • U-18 - zápas

  S Táborskem bereme všechny body

  V zajímavém a na branky bohatém utkání jsme přeci jen v závěru vybojovali vítězství. Krátký herní výpadek v druhém poločase, kdy soupeř srovnal naše dvoubrankové vedení, nás málem připravil o vítězství.

 • U-11

  Plán na 21. týden

  Zde naleznete plán od 20. 5. do 26. 5. 2024.

 • U-11

  Výsledky z Benešova a KM

  V sobotu jsme vyrazili na kvalitní triangl do Benešova a v neděli jsme spolu s kategorií U10 odehráli Krajskou miniligu v České Třebové.

 • U-13 - zápas

  Zasloužené vítězství nad Slavií Praha

  Ve 27.kole ČLŽ U13 jsme na domácím hřišti hostili Slavii Praha. Výborný výkon všech hráčů nás dovedl k vítězství.

 • A tým

  Na neděli pro vás chystáme největší fanzónu v sezóně!

  Ligová sezóna se chýlí ke konci, dobojováno stále není. V neděli 19. května ale hostíme doma Karvinou, věříme, že to bude poslední domácí zápas sezóny a proto chystáme velkou fanzónu pro naše věrné fanoušky! Ta bude umístěná na hřišti s umělou trávou v CFIG Areně a otevírat ji budeme již dvě hodiny před výkopem, tedy v 15:00.