Fanklub

Pardubická 12 je otevřeným spolkem pro všechny fanoušky FK Pardubice, kteří respektují Prohlášení o poslání a chtějí se aktivní formou podílet na budování fanklubu, bez ohledu na to, jestli fandí v sektoru B2 nebo v jiných částech CFIG Areny. Důkazem toho je i pestré složení členské základny, od juniorů přes manželské páry až po jednoho z nejstarších aktivních fandů v Evropě. Jeho věk dosahuje téměř devadesáti let.

Pro své kmenové členy vyjednává Pardubická 12 celou řadu výhod. Výrazně zvýhodněné ceny permanentek a vstupenek na domácí zápasy, Sektor B2 (z jejichž výnosu se, po dohodě FK Pardubice, doplácí náklady na dopravu, zdarma vstupenky na venkovní zápasy v případě organizovaného výjezdu), Meet & Greets hráči, trenéry, managementem klubu, setkání členů (minimálně 2x ročně) a další.

Každý řádný člen fanklubu Pardubická 12, který má uhrazeny členské poplatky na sezónu 23/24, ve výši 800,- Kč, obdržel i speciální eFKartu, opravňující jejího držitele k užívání výhod eFKarty PLUS jako např. předkupní právo, 10% sleva na vstupenky a možnost účastnit se speciálních akcí, určených výhradně pro držitele eFKarty.

Řádný člen Pardubické 12 má samozřejmě volební právo a zároveň nárok na pravidelné informace o plánech a hospodaření zapsaného spolku.

Více informací o Pardubické 12 najdete na klubovém webu v menu Fanklub | FK Pardubice

Kontaktní osoba: Karel Hromádka, tel.: 739 682 407
Mail: fanklub@fkpardubice.cz
Číslo účtu: 6437756369/0800 (Česká spořitelna)