B-tým se v neděli představí doma proti Velkým Hamrům!
Pardubická rezerva má před sebou již jen čtyři utkání v letošní sezoně ČFL skupiny B. Po bezbrankové remíze na trávníku SK Benátky nad Jizerou se náš B-tým představí již tuto neděli v domácím prostředí stadionu Pod Vinicí. Dopoledne od 10:15 hodin změří síly s aktuálně 12. týmem tabulky z Velkých Hamrů. Blížící se víkendovou bitvu vyhlížel v předzápasovém preview asistent trenéra Ondřej Herzán.