SPA Team logo
Team logo PCE

Vítězství proti Spartě!

Anglický týden jsme zakončili vydařeným zápasem proti Spartě Praha, které se hrálo v sobotu na Strahově.

Hodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého: Anglický týden jsme završili sobotním zápasem na Strahově proti Spartě. V úvodních minutách jsme působili zbytečně svázaným a nervózním dojmem. Často jsme ztráceli laciné míče v přechodové fázi a vyvíjeli jsme nedostatečnou nabídku hráči s míčem. Po 15. minutách se hra vyrovnala a my jsme si začali vytvářet zajímavé šance. Po dobrém napadání celého týmu se podařilo získat míč Houdkovi před pokutovým územím a střelou z dálky poslat tým do vedení! Díky vstřelené brance jsme ještě více přidali na aktivitě a touze jít si za dvougólovým vedením, což se nám podařilo hned ve 26. minutě, kdy byl nařízen pokutový kop po faulu na Péťu Zimu. Steve Houdek přesnou střelou k pravé tyči úspěšně proměnil penaltu! Ve druhém poločase už nebyl k viděný pohledný mládežnický fotbal, protože byla hra rozhodčím často přerušovaná. Rádi bychom touto cestou poděkovali klukům za předvedený výkon na Strahově a rodičům bychom chtěli poděkovat za podporu při zápase.

16.09.2023, 12:00 / 7. kolo, ČLŽ U14

Branky:Houdek Steve

Houdek Steve

487, TCM Praha - Strahov UMT