HKR Team logo
Team logo PCE

U16 prohrála v Hradci

V rámci 29. kola jsme zavítali do sousedního Hradce Králové, kde nás čekal druhý venkovní zápas v řadě.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Do zápasu jsme nevstoupili s patřičnou aktivitou a nebezpečnějším týmem byli domácí, kteří si vytvořili více šancí. Netrpělivost v přechodové fázi nás stála hodně ztracených míčů a místo slibného útoku jsme museli rychle přepínat do obranné fáze. Hra se postupně vyrovnávala a podařilo se nám vstřelit kontaktní branku a v druhém poločase i vyrovnat. Domácí nás poté více zatlačili a díky zejména důrazu ve vápně rozhodli o svém vítězství.

05.05.2024, 12:15 / 29. kolo, ČLD U17

Branky:12.Hradecký, 36. vlastní, 64. Červinka, 70. Červinka, 76. Pěnkava - 24. Vrančík, 51. Pražák

ŽK:

ČK:

Rozhodčí:Bečvář-Fišer-Šob

Delegáti:

Počet diváků:

0, Areál Bavlna/tráva

• FC Hradec Králové

Jeřábek, Hradecký, (46. Pěnkava), Meduna, Polák, (57. Drbohlav), Vaněk, Poděbradský, Baťka, Machač, Červinka, (80. Rychtář), Jelínek (75. Cobl), Kotal (57. Halama)

Škodoň, Čvančar, Svoboda (54. Štefl), Pražák, Smrčka, Hrdina (64. Masařík), Hendrych (71. Procházka), Holčapek (54.Šobáň), Förster, Šic, Vrančík (64.Hloušek)

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>