Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

Kalendář zápasů

Aktuální týden


Čtvrtek, 30.01.2020
Přátelská utkání U-19 18:30 SK Rapid VídeňSK Rapid Vídeň - : - FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 UMT Vídeň

Pátek, 31.01.2020
Přátelská utkání U-13 09:30 FK Mladá BoleslavFK Mladá Boleslav - : - FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13 UMT 9. ZŠ
Přátelská utkání U-12 11:00 FK Mladá BoleslavFK Mladá Boleslav - : - FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12 UMT 9. ZŠ
Přátelská utkání U-15 11:30 FK Pardubice U-15FK Pardubice U-15 - : - FC Zbrojovka BrnoFC Zbrojovka Brno UMT Ohrazenice
Přátelská utkání U-14 13:30 FK Pardubice U-14FK Pardubice U-14 - : - FC Zbrojovka BrnoFC Zbrojovka Brno UMT Ohrazenice

Sobota, 01.02.2020
Přátelská utkání B-týmu 10:30 FK Pardubice BFK Pardubice B - : - FK NáchodFK Náchod UMT Ohrazenice
Přátelská utkání A-týmu 11:00 FC Vysočina JihlavaFC Vysočina Jihlava - : - FK Pardubice FK Pardubice UMT Na Stoupách
Přátelská utkání A-týmu ženy 12:30 FK Pardubice ženyFK Pardubice ženy - : - 1. FC Olomouc1. FC Olomouc UMT Ohrazenice
Přátelská utkání U-19 13:00 FK Dubnica nad VáhomFK Dubnica nad Váhom - : - FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 UMT Dubnica n/V.
Přátelská utkání WU-18 14:30 FK Pardubice WU-18FK Pardubice WU-18 - : - SK Slavia PrahaSK Slavia Praha UMT Ohrazenice

Neděle, 02.02.2020
Přátelská utkání U-17 12:30 FK Pardubice U-17FK Pardubice U-17 - : - SK PardubičkySK Pardubičky UMT Ohrazenice

Minulý týden


Neděle, 26.01.2020
Přátelská utkání U-17 09:30 FK Pardubice U-17FK Pardubice U-17 - : - MFK ChrudimMFK Chrudim UMT Ohrazenice
Přátelská utkání U-15 11:30 FK Pardubice U-15FK Pardubice U-15 - : - 1. FK Příbram1. FK Příbram UMT Ohrazenice
Přátelská utkání U-14 13:30 FK Pardubice U-14FK Pardubice U-14 8 : 0 1. FK Příbram1. FK Příbram UMT Ohrazenice
Přátelská utkání U-18 15:30 FK Pardubice U-18FK Pardubice U-18 - : - MFK ChrudimMFK Chrudim UMT Ohrazenice

Sobota, 25.01.2020
Přátelská utkání U-16 10:00 FK Pardubice U-16FK Pardubice U-16 3 : 1 Bohemians Praha 1905Bohemians Praha 1905 UMT Ohrazenice
Přátelská utkání A-týmu 11:00 FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec 1 : 1 FK Pardubice FK Pardubice UMT Turnov
Přátelská utkání U-19 12:00 FK Pardubice U-19FK Pardubice U-19 1 : 0 Bohemians Praha 1905Bohemians Praha 1905 UMT Ohrazenice
Přátelská utkání U-12 14:00 SK Slavia PrahaSK Slavia Praha - : - FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12 UMT Horní Počernice
Přátelská utkání U-12 14:00 FK Pardubice U-12FK Pardubice U-12 5 : 5 FC Vysočina JihlavaFC Vysočina Jihlava UMT Ohrazenice
Přátelská utkání WU-18 14:00 FK ČáslavFK Čáslav 1 : 6 FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 UMT Čáslav
Přátelská utkání U-13 14:00 FK Pardubice U-13FK Pardubice U-13 13 : 0 FC Vysočina JihlavaFC Vysočina Jihlava UMT Ohrazenice
Přátelská utkání B-týmu 16:00 FK Pardubice BFK Pardubice B 1 : 1 FC HlinskoFC Hlinsko UMT Ohrazenice

Čtvrtek, 23.01.2020
Přátelská utkání U-14 11:30 FK Pardubice U-14FK Pardubice U-14 - : - RKS Raków CzestochowaRKS Raków Czestochowa UMT Ohrazenice
Přátelská utkání U-15 13:15 FK Pardubice U-15FK Pardubice U-15 - : - RKS Raków CzestochowaRKS Raków Czestochowa UMT Ohrazenice

Středa, 22.01.2020
Přátelská utkání A-týmu 11:00 FK PardubiceFK Pardubice 1 : 0 FC Slovan Liberec BFC Slovan Liberec B UMT Ohrazenice

Úterý, 21.01.2020
Přátelská utkání A-týmu ženy 15:00 AZS PWSZ WalbrzychAZS PWSZ Walbrzych - : - FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy UMT Walbrzych
Statistiky B-týmu po podzimní části Fortuna ČFL

Statistiky B-týmu po podzimní části Fortuna ČFL více

Podcast č. 6, tentokrát i s videem!

Podcast č. 6, tentokrát i s videem! více

Podívejte se na 8. díl magazínu LIBERO

Podívejte se na 8. díl magazínu LIBERO více

V první přípravě roku 2020 vysoká výhra nad Živanicemi

V první přípravě roku 2020 vysoká výhra nad Živanicemi více