FK Pardubice U-19 B

Sokol Třebeš FK Pardubice U-19 B 2 : 8 (1 : 5) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 4. kolo | 29.08.2015 | stadion Třebeš

Dorost U 19 B deklasoval Třebeš na jejím hřišti

4. kolo VČP

TJ Sokol Třebeš - FK Pardubice U19 B 2:8 (1:5)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a již v 5. minutě se ujali vedení, když centr Zelenky zužitkoval Spěvák střelou podle gólmana 0:1. Ve 12. min. Bartaloš zlikvidoval sólový nájezd domácích a na 0:2 upravil v 17. min. Jankele, který dorazil střílenou přihrávku před branku Kmetíka. O minutu později Zelenka vyslal po lajně Fejla  jeho přihrávku před branku zužitkoval Doležal - 0:3. Ve 24. min. padla další branka, když akci po ose Kaštánek, Zelenka dokončil dorážkou Kmetík a upravil na 0:4. V těchto fázích utkání existovalo na hřišti jen jedno mužstvo, když naši hráči s chutí kombinovali a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Ve 38. min. přetažený rohový kop na zadní tyč zužitkoval nikým nehlídaný Jankele a upravil na 0:5. Poločasové skóre 1:5 stanovili domácí, když ve 41. min. využili propadu našich hráčů na levé straně a střelou na zadní tyč skóroval Franta.

Druhý poločas nabídl stejný obraz hry a v 53. min. neproměnil penaltu Doležal po faulu na Fejla. Další branka padla v 60. min., když nabídku Zelenky dorazil Kmetík 1:6. V 65. min. vyšla kombinační akce Spěvákovi a Jankelemu a sólový nájezd využil Panchártek střelou podle gólmana 1:7. V 73. min. po rohu domácích se míč ze skrumáže odrazil na vápno a střela Pity skončila v naší síti 2:7. Na konečných 2:8 upravil po rohu Kaštánka a hlavičce Panchártka také hlavou Jantovský.

Trenéři vyjádřili spokojenost s hrou v prvních 30 minutách, kdy hráči předváděli naprosto bezchybný výkon, kterému domácí hráči nedokázali čelit. Menší spokojenost však panovala s neproměňováním i vyložených brankových příležitostí a s velkým množstvím ofsajdových postavení našich hráčů. Pochvalu za výkon zaslouží všichni hráči, ale navíc trio Bartaloš, Kaštánek a Spěvák.

Fakta - branky: 41. Franta, 72. Pitra - 17. a 38. Jankele, 25. a 60. Kmetík, 5. Spěvák, 18. Doležal, 65. Panchártek, 88. Jantovský. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Michal Koutník - Říha, Svoboda. Diváků: 122.

Sestava FK PCE B: Bartaloš - Novák, Karvánek, Kaštánek, Zelenka - Doležal (79. Večeřílek), Čuchal (62. Svatoň), Spěvák, Fejl (62. Cempírek) - Jankele (68. Jantovský), Kmetík (62. Panchártek).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 01.09.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )