FK Pardubice U-16

SK Slavia Praha FK Pardubice U-16 3 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2016/2017 | 2. kolo | 21.08.2016 | stadion Horní Počernice

Prohra dorostenců U-16 na Slavii

První mistrovské utkání jsme odehráli v Horních Počernicích s pražskou Slavií.

SK Slavia Praha - FK Pardubice 3:0 (1:0)

Sestava FK PCE: Caha - Říha (61. Hájek), Řehák, Dastych, Malinský (75. Žák) - Kubart, Gočaltovský - Formáček (63. Polívka), Lebiš (47. Sychra), Balog (53. Musil) - Flídr (75. Magušin).

První poločas jsme odehráli celkem dobře, utkání mělo vysoké tempo. Ve 30. minutě jsme udělali hloupou chybu, což soupeř potrestal brankou. V zápětí svou naši velkou šanci nevyužil Flídr.

Ve druhém poločase jsme nepohlídali dva centry, za což jsme pykali. Utkání tak bylo rozhodnuté a četnými střídáními tempo hry opadalo.

Kluky můžeme pochválit za bojovnost a nasazení. Soupeř byl fotbalovější, potrestal naši nedůslednost v pokutovém území a zaslouženě zvítězil.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.08.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )