FK Pardubice B FK Pardubice B 1 : 3 (0 : 1) FK Pardubice B SK Vysoké Mýto

Fortuna Divize C 2016/2017 | 7. kolo | 24.09.2016 | stadion Dolíček

Na Dolíčku prohra rezervy s Vysokým Mýtem

Pardubická rezerva přivítala na Dolíčku krajského rivala z Vysokého Mýta. To však potvrdilo svoji kvalitu a díky většímu důrazu v osobních soubojích a proměňování standardních situací zvítězilo 3:1.

7. kolo

FK Pardubice B - SK Vysoké Mýto 1:3 (0:1)

Již ve druhé minutě po rohu hosté orazítkovali břevno domácí branky. V 16. a 18. minutě měli gól na kopačce domácí hráči, jmenovitě Kayamba a Bláha, ale obě gólové střely zablokovali v poslední chvíli obránci hostů. Ve 37. minutě pak po dalším rohu udeřili hosté přesnou hlavičkou Macha od břevna - 0:1.

Nástup do druhé půle vyšel také lépe hostům. Pro změnu rohový kop usměrnil hlavou do branky znovu Mach - 0:2. A aby toho nebylo málo tak v 58. minutě lacino skóroval Rezek - 0:3. Za minutu sice snížil po samostatné akci Kayamba, ale na víc, než na snížení 1:3 to nestačilo. Ve zbytku utkání si již Mýto dvougólový náskok díky více faktorům udrželo...

Fakta - branky: 59. Kayamba - 37. a 49. Mach, 58. Rezek. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Průcha (Štuk, Dujsík). Delegát: Petera. Diváků: 90.

Sestavy - FK PCE B: Hrnčíř - Málek, Řehák, Jedlička, F. Pánek (83. Karvánek) - Bláha, Prokopec (18. Panchártek, 70. Šejvl), Gašpar (76. Slezák), Jirka (70. Fusek) - Valenta, Kayamba.
V. MÝTO: Zavřel - Kouřil, Trnka (62. Benda), Dvořák, Konečný (76. Motl) - Štěpánek (87. D. Fišer), Tomášek, Kopřiva, Rezek (72. Hock) - Mach (89. M. Fišer), Živný.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 24.09.2016 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )