FK Pardubice B FK Pardubice B 2 : 1 (2 : 0) FK Pardubice B Sportovní sdružení Ostrá

Fortuna Divize C 2016/2017 | 9. kolo | 08.10.2016 | stadion Pod Vinicí č. 2

Cenná výhra rezervy nad Ostrou

Domácí rezerva se chtěla v zápase s nováčkem rehabilitovat za debakl v Letohradu. To se po velkém boji povedlo, když si připsala tři body za těsnou výhru 2:1. Nutno však konstatovat, že sestava Pardubic B byla jiná hned na sedmi postech v základní sestavě a bylo to znát. Zejména kapitán A týmu Jan Jeřábek dopoledne nuceně absentující za čtyři žluté karty byl hodně vidět a přinesl do hry mladíků řád, kvalitu a navíc vstřelil důležitý první gól.

9. kolo

FK Pardubice B - Sportovní sdružení Ostrá 2:1 (2:0)

Zápas s Ostrou začal v ostrém tempu, které vydrželo celý zápas. První branku vstřelil v 15. minutě z přímého kopu Jeřábek - 1:0. Ve 23. minutě Hrnčíř zabrnkal na nervy všem přítomným v rozehrávce a z následné rychlé akce a přihrávce Bláhy skóroval Málek - 2:0. Dobrý vstup pardubické uklidnil. Čtyři minuty před pauzou po příhře Bláhy pálil Řezníček těsně vedle. V 56. minutě se do šance dostal Valenta, ale trefil jen nohy gólmana Havránka. V 70. minutě měl další šanci Řezníček, ale gólman hostů byl opět na místě. V 82. minutě pak domácí zkazili rozehrávku na polovině a rychlý brejk využil ke snížení střídající Petlička - 2:1. Závěrečný tlak Ostré k vyrovnání nevedl, když důležitý zákrok předvedl v 89. minutě Hrnčíř. Domácí tak vybojovali cenné tři body.

Fakta - branky: 15. Jeřábek, 23. Málek - 82. Petlička. ŽK: 2:4. Rozhodčí: Řeháček z České Lípy (Hanousek, Milner). Delegát: Filip z Jamného nad Orlicí. Diváků: 60.

Sestavy - FK PCE B: Hrnčíř - Prokopec, Řehák, Jedlička, F. Pánek - Málek (78. Rek), Jeřábek, Řezníček, Fusek (71. Gašpar) - Valenta, Bláha.
OSTRÁ: Havránek - Kouba, Bureš, Hochmeister, Bejbl - Řezníček (64. Müller), Moudrý (74. P. Málek), Habrun (64. P. Pánek), Mařík - Herzán, Vobořil (64. Petlička).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 09.10.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )