FK Pardubice U-19

1. FC Slovácko FK Pardubice U-19 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2016/2017 | 17. kolo | 24.08.2016 | stadion Staré Město

Po dobrém výkonu bod ze Slovácka

VIDEO - U19 sehrála dvě utkání po sobě na hřištích soupeřů a vytěžila z nich celkem 4 body.

17. kolo

1. FC Slovácko - FK Pardubice 0:0 (0:0), na pen. 3:1

Sestava FK PCE: Letáček - Matuška, Lněnička, Batelka, Rambousek - Šafařík, Jirka (46. Zelinka), Mužík - Rek (85. Víšek), Novotný (62. Spěvák), Nikodem.

Trenér Aleš Majer: "V prvním poločase nám nechybělo nasazení, ale chyběla nám větší herní kvalita. Slovácko bylo více na míči a bylo o trochu lepší, ale my jsme si poměrně přesně počínali v defenzivě. Ve druhém poločase jsme se uklidnili při práci s míčem, lépe jsme se nabízeli a měli jsme ve hře jasně navrch. Bohužel se nám nedařilo při finálních přihrávkách a nic jsme nedokázali vytěžit ani z mnoha standardních situací. S výkonem proti kvalitnímu soupeři můžeme být spokojeni, až na zmíněnou finální fázi. Při penaltách se nám nedařilo, bonusový bod tak získali domácí. Do zápasu zasáhli poprvé od začátku z různých důvodů tři noví hráči, vedli si velmi dobře a opět zvětšili konkurenční boj v týmu, což nás může posunout dál."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.08.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )