FK Pardubice U-17

FC Hradec Králové FK Pardubice U-17 3 : 2 (2 : 1) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2016/2017 | 4. kolo | 04.09.2016 | areál Bavlna

Prohra dorostu U-17 v derby

V Hradci Králové jsme prohráli.

FC Hradec Králové - FK Pardubice 3:2 (2:1)

Branky: 30. Šimon, 49. Stýblo

Sestava: Javorski - Suchochleb, Boura, Pekárek, Pavlas (77. Špatenka) - Solil, Outrata (63. Žahourek), Šimon - Hofman (65. Hyxa), Stýblo, Kuneš (41. Novotný Jan)

Trenér Pavel Němeček: Vůbec nám nevyšel úvod utkání. Není možné, aby soupeř za odehraných osm minut zahrával šest rohových kopů. Chyběla nám aktivita, báli jsme se kombinovat a špatný byl i důraz. V druhém poločase se naše hra určitě zlepšila. Je ovšem škoda, že když jsme vstřelili branku, tak nám do pěti minut opět soupeř branku vstřelil. V závěru utkání jsme pak měli tlak, ale šance jsme nevyužili. Vstřelit venku dvě branky a nemít ani bod, je velká škoda.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 04.09.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )