Ústí

FK Pardubice U-15

AC Sparta Praha FK Pardubice U-15 3 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2016/2017 | 3. kolo | 27.08.2016 | TCM Praha - Strahov

Prohra se Spartou

II. mistrovské utkání

AC Sparta Praha - FK Pardubice -  3:0 (1:0)

Sestava: Horníček - Paulus, Klímek, Kurka (57. Březina), Zezulák (45. Pikner) - Koutský (36. De Almeida), Exner (36. Pithart), Dostál, Koukola, Gerčák - Čermák

Trenér Mgr. Jaroslav Jelínek: " Zápas se nám povedl do 20. minuty, kdy jsme střelou Čermáka ze střední vzdálenosti nastřelili spojnici a po několika kombinacích se dostávali do pokutového území. Následně jsme v obranné fázi vytvořili fatální chybu a tak darovali úvodní branku Spartě, která měla v prvním poločase pouze jednu střelu na branku.

Ve druhém poločase na hráčích byla znát únava po Kouba cupu a Sparta převzala hru pod svojí kontrolu a zvýšila náskok rozdílem 3 branek.

Druhý poločas nebyl podle našich představ. Musíme na něj rychle zapomenout!"

V následnujících 14. dnech nás čeká 2 krát tvz. "anglický týden" a teď chceme ukázat, že umíme hrát fotbal a v každém utkání jít za vítězstvím.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.08.2016 | Zdroj fotky: )