FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 0 : 3 (0 : 3) FK Pardubice U-15 AC Sparta Praha

Česká liga žáků U-15 2016/2017 | 14. kolo | 13.11.2016 | stadion Ohrazenice

Prohra se Spartou

16. mistrovské utkání

FK Pardubice - AC Sparta Praha 0:3 (0:3)

Sestava:

Bureš – Kurka, Koukola, Hajník, Zezulák (42. Zdražil) – Paulus, Šimek (44. Slavík), Dostál, De Almeida (46. Pithart), Čermák - Klímek (46. Vojtíšek)

Trenér Mgr. Jaroslav Jelínek:" Hráči vstoupili do utkání velmi dobře, dařila se nám kombinace a vytvořili jsme si slibnou brankovou příležitost. Bohužel jsme pak udělali velkou hrubku v obranné fázi a z té soupeř trestal. Následně jsme dostali dva nešťastné góly, a tak jsme prohrávali rozdílem 3 branek. Druhý poločas kluci ukázali, že zaslouženě patří do horní části tabulky a kombinační hrou přehráli soupeře. Bohužel nám chyběla finální fáze, a tak jsme si vytvořili pouze jednu brankovou příležitost, kterou jsme neproměnili. Hráče chválím za prvních dvacet minut utkání a následně celý druhý poločas.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 13.11.2016 | Zdroj fotky: )