Ústí

FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 2 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-15 FC Viktoria Plzeň

Česká liga žáků U-15 2016/2017 | 16. kolo | 27.11.2016 | stadion Ohrazenice

Vítězství nad Plzní

18. mistrovské utkání

FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)

Sestava:

Horníček – Kurka, Koukola, Hajník, Zezulák – Paulus, Dostál, De Almeida (54. Březina), Slavík (50. Vojtíšek), Čermák - Klímek (61. Zdražil)

Branky: 29. Klímek, 48. Čermák

Trenér Mgr. Jaroslav Jelínek:" V posledním mistrovském utkání podzimu jsme hostili soupeře z Plzně. V prvním poločase byla jednoznačně lepší Plzeň a herně nás přehrála. My si vytvořili pouze jednu šanci, a z té vstřelil branku krásným volejem Klímek. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a převzali jsme průběh utkání. Hra byla velmi rychlá a bylo se na co dívat. Po ztrátě míče uprostřed hřiště jsme obdrželi branku. Následně po rychlé kombinaci výborně zakončil Čermák a šli jsme do vedení. V průběhu druhého poločasu jsme si vytvořili ještě 2 vyložené brankové příležitosti a několik velmi slibných. Soupeř si vytvořil také pár slibných příležitostí, které neproměnil. My tak vyhráli rozdílem jedné branky. Hráče chválíme za statečnost, kreativitu a dobrou kombinaci ve druhém poločase.

Hráč David De Almeida: V první půli byla suveréní Plzeň.  Kombinovali, drželi míč a po stranách jim vycházelo 1 na 1. Ke konci poločasu nám začala vycházet kombinace po stranách a z toho Šimon vstřelil nádherný volej do šibenice a tím skončila první půle. Ve druhém poločase po mé ztrátě ve středu, dostali míč k rohovému praporku a následně přišel centr a gól. Chvíli na to jsme odpověděli nádherným sprintem Čermáka, který trefil krásně mezi nohy. Zápas byl velmi náročný.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.11.2016 | Zdroj fotky: )