Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Ústí

FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 2 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-15 FC Viktoria Plzeň


Česká liga žáků U-15 2016/2017 | 16. kolo | 27.11.2016 | stadion Ohrazenice

Profile picture

Vítězství nad Plzní

18. mistrovské utkáníFK Pardubice - FC Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)

 

Sestava:

Horníček – Kurka, Koukola, Hajník, Zezulák – Paulus, Dostál, De Almeida (54. Březina), Slavík (50. Vojtíšek), Čermák - Klímek (61. Zdražil)

Branky: 29. Klímek, 48. Čermák

 

Trenér Mgr. Jaroslav Jelínek:" V posledním mistrovském utkání podzimu jsme hostili soupeře z Plzně. V prvním poločase byla jednoznačně lepší Plzeň a herně nás přehrála. My si vytvořili pouze jednu šanci, a z té vstřelil branku krásným volejem Klímek. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a převzali jsme průběh utkání. Hra byla velmi rychlá a bylo se na co dívat. Po ztrátě míče uprostřed hřiště jsme obdrželi branku. Následně po rychlé kombinaci výborně zakončil Čermák a šli jsme do vedení. V průběhu druhého poločasu jsme si vytvořili ještě 2 vyložené brankové příležitosti a několik velmi slibných. Soupeř si vytvořil také pár slibných příležitostí, které neproměnil. My tak vyhráli rozdílem jedné branky. Hráče chválíme za statečnost, kreativitu a dobrou kombinaci ve druhém poločase.

 

Hráč David De Almeida: V první půli byla suveréní Plzeň.  Kombinovali, drželi míč a po stranách jim vycházelo 1 na 1. Ke konci poločasu nám začala vycházet kombinace po stranách a z toho Šimon vstřelil nádherný volej do šibenice a tím skončila první půle. Ve druhém poločase po mé ztrátě ve středu, dostali míč k rohovému praporku a následně přišel centr a gól. Chvíli na to jsme odpověděli nádherným sprintem Čermáka, který trefil krásně mezi nohy. Zápas byl velmi náročný.

 

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.11.2016 | Zdroj fotky: )


Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý více

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi více