Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 0 : 4 (0 : 2) FK Pardubice U-14 FC Hradec Králové


Česká liga žáků U-14 2016/2017 | 4. kolo | 04.09.2016 | stadion Ohrazenice

Profile picture

Prohra U-14 v derby s Hradcem

4. kolo žákovské ligy starších žáků.FK Pardubice U-14 - FC Hradec Králové 0:4 (0:2)

 

Sestava:

Šindelář - Kirchner, Teplý (52. Bespetár), Voženílek, Jarkovský - Veverka (36. Němec), Obermajer, Beneš, Skřivánek - Šenkýř (52. Poláček), Kárský (36. Hildebrand)

 

Trenér Jakub Adam: Zápas s velmi dobře fyzicky a silově vybaveným Hradcem moc fotbalové krásy nanabídl. V utkání plném osobních soubojů jsme dokázali se soupeřem držet krok po celý první poločas, ale bohužel jsme si nevypracovali žádnou gólovou šanci. Naopak Hradec se do poločasu dokázal dvakrát prosadit. Zápas se zlomil na začátku 2. poločasu, když jsme inkasovali branku na 3:0. Od této chvíle nás začal soupeř přehrávat a projevila se jeho lepší fyzická a silová připravenost, které jsme nedokázali čelit. Bohužel nám v dnešním zápase chyběla větší fotbalovost, nedařila se nám kombinace, které nenahrával ani stav hrací plochy. Přesto kluci zápas odbojovali, ale proti soupeři jako je Hradec pouze bojovnost nestačí. 

 

Obránce Daniel Teplý: „Do dnešního utkání jsme nastoupili líp než soupeř, vyhrávali jsme souboje, dokázali udržet míč a přenést těžiště hry. Po 10 minutách hry se hra vyrovnala a soupeř nás chvílemi tlačil a přestávali jsme být tak důrazný a obdrželi jsme 2 branky. Vstup do druhého poločasu nebyl vůbec špatný, soupeř ale uměl podržet balón a hráli s větším klidem a díky dobrým přihrávkám se dostávali za naší obranu, ke konci už jsme hráli sice dobře, ale už jsme neměli síly.“


(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.09.2016 | Zdroj fotky: )


Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu více

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice!

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice! více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel více