Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

FK Pardubice U-15 B

FK Pardubice U-15 B FK Pardubice U-15 B 3 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-15 B SK Vysoké Mýto


Krajský přebor starších žáků 2016/2017 | 9. kolo | 08.10.2016 | stadion Dolíček

Profile picture

S Mýtem rozhodla lepší koncovka!

Dramatické utkání sehrála rezerva starších žáků v utkání dalšího kola krajského přeboru.FK Pardubice U-15 B - SK Vysoké Mýto 3:0 (0:0)

 

Branky: Poláček 2x, Svatoň
Sestava: Bureš - Zdražil, Pithart, Khol, Votruba - Svatoň, Sušil, Březina, Vašíček - Poláček, Pavlíček P. Střídali: Pavlíček T., Kala, Holeček.

 

Hodnocení utkání: Tohle utkání se nám hodnotí velice dobře. Přijel soupeř, který nás prověřil nejen po fotbalové, ale i po mentální stránce. Mýto dorazilo s odhodláním neprodat svou kůži zadarmo, snažilo se nás potrápit i porazit. Ale hlavně přijelo hrát fotbal - a to se cení.


V 1. poločasu byla hra vyrovnaná. My se snažili o kombinační fotbal po zemi a soupeř se nám snažil vyrovnat. Pro oko diváka to bylo jen dobře. Poločas mohl být klidně i 2:2! Ale ani na jedné, tak na druhé straně hráči stoprocentní šance neproměnili. Překonával se hlavně Bureš v dobrých zákrocích, kdy tým hodně podržel, ani brankář hostí nezůstával pozadu.


Do 2. poločasu vstoupil soupeř s velkou aktivitou, tomu jsme napomohli nepřesností v nahrávkách do kombinace a hlavně jsme hráli bez útoku. Nebyl, kdo by podržel míč. Přežili jsme i střelu, která zazvonila na tyč v těchto chvílích nás podržel brankář Holeček. A to jakoby zavelelo k větší aktivitě. Jak se říká "nedáš-dostaneš". V 53. minutě z ojedinělé akci dal Poláček po přihrávce Pavlíčka na 1:0. To ještě soupeře nezlomilo, spíše ho to nakoplo k ještě větší aktivitě, ale v 60. minutě po krásné akci, kdy na jejím konci byl po nahrávce Kaly opět přesný Poláček - 2:0. Druhá branka soupeře totálně otupila. Míč jsme drželi na našich kopačkách a zápas si užívali až do konce. V 70. minutě jsme zaslouženou výhru korunovaly na 3:0, kdy Kala vybídl Svatoně.

 

Trenér k zápasu: "Výhru jsme si zasloužili. I když by tomuto zápasu slušela remíza, zápas rozhodla lepší produktivita v zakončení, kterou jsme měli lepší. Tento zápas nerozhodl výkon jednotlivce, ale týmový výkon. Děkujeme hráčům za předvedené výkony a pěkný fotbalový zážitek."

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.10.2016 | Zdroj fotky: redakce )


Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více