Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice U-17

FK Teplice FK Pardubice U-17 2 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17


Česká liga dorostu U-17 2016/2017 | 14. kolo | 11.06.2017 | hř. Stínadla

Profile picture

Zbytečná prohra U17 v Teplicích

V posledním mistrovském utkání jsme zbytečně prohráli v Teplicích, když jsme neproměnili ani ty nejvyloženější šance14. kolo

FK Teplice U17 - FK Pardubice U17  2:1 (1:0) 

Branka: Novortný Jan.

Sestava FK PCE: Javorski – Špatenka, Pekárek, Boura, Pavlas - Outrata (66. Sytko), Kubart - Novotný Jan  (70. Kuneš), Valenta, Žahourek (41. Suchochleb) – Stýblo.

 

Trenér Kamil Řezníček:  "V prvním poločase byli Teplice optický více na míči, snažili se o postupnou kombinaci a my jsme organizovaně a trpělivě čekali na jejich chyby v rozehrávce, kterých bylo po našem následném napadání spousta a díky tomu jsme si vytvořili minimálně 4 vyložené brankové příležitosti, které jsme však trestuhodně neproměnili a jak to tak už bývá, soupeř z jedné dalekonosné střeli na branku skóroval. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a rovněž se vyrovnalo skóre, když Valenta vypracoval svojí individuální akci střeleckou příležitosti pro Novotného, které se nemýlil. Poté se oba týmy snažili utkání zvrátit ve svůj prospěch, bohužel pro nás se to podařilo Teplicím, které po křídelní akci a centru před branku, vstřelili vítězný gól. Nám se i přes další šance již žádný gól vstřelit nepodařilo a proto jsme utkání prohráli. Nemyslím si, že prohrál horší tým, ale když neproměníme takové vyložené brankové příležitosti, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek."


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.06.2017 | Zdroj fotky: )


Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více