FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 2 : 1 (1 : 1) FK Pardubice U-15 AC Sparta Praha

ČL žáků U-15 - nads. 2016/2017 | 4. kolo | 30.04.2017 | stadion Ohrazenice

Výhra nad Spartou

1. výhra v nadstavbové částí

FK Pardubice - AC Sparta Praha 2:1 (1:1)

Sestava:

Bureš - Pithart, Kurka, De Almeida, Vondráček - Paulus, Březina, Šimek, Slavík - Klímek, Čermák

Branky:

10. min. Klímek

50. min. Šimek

Trenér Mgr. Jaroslav Jelínek: "Vstup do utkání byl podle našich představ. Do 10. minuty jsme si vytvořili 2 brankové příležitosti a z jedné se nám podařilo krásnou střelou Klímka vstřelit branku. Následně jsme dobře kombinovali a byli jsme lepším týmem. Do konce prvního poločasu jsme si vytvořili 2 brankové příležitosti, ale v koncovce chyběli jen centimetry. Ve druhém poločase jsme hráli rychlý kombinační fotbal. Měli jsme několik zajímavých střeleckých příležitostí, ale branka padla po individuální akci Šimka, který byl faulován v pokutovém území a z penalty přesnou střelou k tyči zvýšil náskok na 2:1.

V dnešním zápase jsme navázali na dobré výkony z předchozích utkáních, dnes jsme vše zvádli na výbornou a s předvedenou hrou jsme nadmíru spokojeni".