FK Pardubice U-15

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-15 0 : 2 (0 : 2) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

ČL žáků U-15 - nads. 2016/2017 | 7. kolo | 17.05.2017 | hřiště Astonka

Výhra v Boleslavi

2. výhra v elitní nadstavbové částí

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 0:2 (0:2)

Sestava:

Bureš - Zezulák (Vondráček), Almeida, Kurka, Pithart - Zdražil, Šimek, Březina (Koutský), Čermák, Slavík (Bartoš) - Paulus

Branky:

Šimek

Paulus

Trenér Mgr. Michal Morávek "Podařil se nám vstup do utkání, kdy jsme potrestali první chybu soupeře a dostali se do vedení. Poté jsme pokračovali v aktivní hře. Hodně jsme napadali a tlačili se na soupeře. Po krásné kombinaci středem hřiště Sam Šimek zvýšil vedení na 0-2. Na konci prvního poločasu se soupeř dostal do tempa a přitlačil nás, ale šanci skvěle vychytal Matěj Bureš.

Druhý poločas se nesl ve větší kvalitě od domácího mužstva. My jsme se ale dobrým pohybem a týmovým pojetím drželi v zápase. Soupeř si poté vypracoval několik slibných příležitostí, ale obrana společně s brankářem vše vyřešili.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 18.05.2017 | Zdroj fotky: )