FK Pardubice U-14

AC Sparta Praha FK Pardubice U-14 3 : 1 (0 : 1) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

ČL žáků U-14 - nads. 2016/2017 | 9. kolo | 06.06.2017 | TCM Praha - Strahov

Prohra na Spartě U14

další kolo žákovské ligy U14

AC Sparta Praha - FK Pardubice 3:1 (0:1)

branka: 21. Besperát

sestava:

Šindelář - Kirchner, Besperát, Hrnčíř, Beneš - Veverka (45. Sušil), Teplý (45. Netolický), Jarkovský, Vašíček (36.Hanč) - Němec, Hildebrand (36.Kárský)

trenér Jakub Adam: " V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal bez vyložených šancí. Nám se podařilo prosadit ze standartní situace, když se pohotově prosadil Besperát. Ve druhém poločase nás domácí začali přehrávat a podařilo se jim zaslouženě otočit výsledek. Z naší strany to ve druhém poločase rozhodně nebyl výkon, se kterým by jsme mohli na Spartě pomýšlet na lepší výsledek.

hráč Petr Beneš: "První poločas sice soupeř dominoval na míči, ale do šancí se moc nedostával. Druhý poločas jsme odpadli po fyzické stránce a naše hra hodně upadla".

(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.06.2017 | Zdroj fotky: )