FK Pardubice U-16

FC Hradec Králové FK Pardubice U-16 3 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2017/2018 | 3. kolo | 27.08.2017 | stadion Bavlna, H.K.

Prohra U-16 v Hradci

V dalším mistrovském utkání jsme podlehli stejně starému soupeři z Hradce Králové.

FC Hradec Králové - FK Pardubice 3:0 (2:0)

Sestava: Bureš – Kalaš (54. Vondráček), Kurka, Koukola, Slavík – Pithart (62. Doleček), Čermák, Šimek, Vilím (66. Netolický) – Vítek, Klímek (41. Šámal).

Vstup do zápasu se nám nevydařil, hráli jsme hodně zakřiknutě a se zbytečně velkým respektem k soupeři. Báli jsme se kombinovat, nepodrželi jsme vepředu příliš balon a tak měl Hradec v první půli mírnou převahu, ze které vytěžil dvě branky. Bohužel po našich zbytečných chybách v obranné fázi. Druhý poločas jsme odehráli mnohem lépe, konečně jsme předvedli pár solidních akcí, vypracovali jsme si několik vyložených šancí, ale v koncovce jsme bohužel vyhořeli. A tak utěšenou střelou udeřil opět soupeř. Hradečtí se ukázali jako velmi kvalitní soupeř, vyhráli zaslouženě, i když vzhledem k množství vypracovaných šancí je prohra až příliš krutá. Bez vstřeleného gólu se ale nedá pomýšlet na dobrý výsledek.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.08.2017 | Zdroj fotky: FK Pardubice )