Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 9 : 1 (2 : 1) FK Pardubice U-16 FK Ústí nad Labem


Česká liga dorostu U-16 2017/2018 | 12. kolo | 09.11.2017 | UMT Ohrazenice

Profile picture

Vysoká výhra U-16 nad Ústím nad Labem

V dohrávce jsme po dobrém výkonu a střeleckém probuzení ve druhé půli deklasovali Ústí nad Labem.FK PARDUBICE – FK ÚSTÍ NAD LABEM 9:1 (2:1)

 

Branky: 28. Vítek (Paulus), 40. Koukola (Šimek), 46. Vítek (Kurka), 48. Paulus z pen. (Šimek), 49. Klímek, 51. Hajník, 62. Klímek (Kurka), 63. Klímek (Čermák), 64. Čermák (Almeida) – 16. soupeř.

 

Sestava FK PCE: Bureš (41. Horníček) – Kalaš, Koukola, Hajník, Kurka – Pithart (61. Koutský), Šimek (55. Almeida), Čermák, Vilím (46. Klímek) – Paulus, Vítek.

 

Po celé utkání jsme byli dominantní na míči, hráli jsme aktivně a vytvářeli si šance. Ty se nám ale v první půli opět nedařilo proměňovat a do vedení šel po špatném vyběhnutí našeho brankáře soupeř. Do přestávky se nám ale podařilo stav otočit. Do druhé půle jsme vletěli jako velká voda a konečně jsme zlomili prokletí v zakončení. Během deseti minut jsme vstřelili čtyři branky a zápas rozhodli. Do konce zápasu jsme pak vstřelili ještě další tři góly a zaslouženě vysoko zvítězili. Kluky chválíme za předvedený výkon, obrana pracovalal spolehlivě a soupeře prakticky nepustila do šance. V útočné fázi jsme se postupně zlepšovali a ve druhé půli nám do sítě spadla skoro každá střela na branku. Ústí jsme příliš do hry nepouštěli, svou frustraci si pak hráči soupeře zbytečně a nepochopitelně vybili za rozhodnutého stavu několika surovými zákroky daleko za hranicí běžné tvrdosti.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.11.2017 | Zdroj fotky: FK Pardubice )


Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře

Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře více

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci!

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci! více

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích!

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích! více

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu!

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu! více