FK Zbuzany 1953 FK Pardubice B 5 : 0 (3 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2017/2018 | 8. kolo | 30.09.2017 | stadion Zbuzany

Pětibranková prohra B-týmu ve Zbuzanech

Pardubická juniorka po třech výhrách v řadě zajížděla na půdu nováčka do Zbuzan u Prahy, které vede trenér Luboš Urban a má k dispozici hodně zkušený kádr plný exligových fotbalistů, jenž se neztratili ani v zahraničí (Radek Šírl, Mario Lička, Radek Dosoudil, či Marek Kincl). O jasné výhře nováčka se rozhodlo již v úvodu zápasu, kdy už v šesté minutě domácí vedli 2:0. Hosté na zvrat tentokrát neměli síly, ani potřebnou kvalitu.

8. kolo

FK Zbuzany 1953 - FK Pardubice B  5:0 (3:0)

První branka padla již ve druhé minutě, kdy domácí zahrávali roh a míč po čtyřech za sebou jdoucích hlavičkách poslal do branky hlavou zblízka Říha - 1:0. V 6. minutě se po centru z pravé strany prosadil nabíhající Laušman - 2:0. Rychlé vedení bylo vodou na mlýn zkušenému celku Zbuzan. Ve 34. minutě po rohu poslal míč nešťastně do vlastní branky Látal - 3:0.
Ve druhé půli pak zvýšil skóre Lička a v závěru přidal ještě další branku po samostatné akci Barciaga, čímž uzavřel na konečných - 5:0.
Za týden se však rezerva může rehabilitovat, kdy v sobotním dopoledni přivítá poslední Dvůr Králové nad Labem.

Fakta - branky: 4. Říha, 6. Laušman, 34. vlastní (Látal), 58. Lička, 77. Barciaga. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Martínek (Horáček, Kovářová). Diváků: 146.

Sestavy - ZBUZANY: Winter - Maleček (57. Radosta), Dosoudil, Karda, Barciaga - Lička, Hřebeček, Šírl, Laušman (87. M. Huňáček) - Kincl (82. J. Huňáček), Říha (79. Veliký).
FK PCE B: Hrnčíř - Tulach, Kopřiva (46. Jirásek), Spěvák, Zelenka - Bydžovský (65. Born), Řehák, Gašpar (82. Barbarič), Jirka (46. Rek) - Látal, Kovář.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 30.09.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )