FK Brandýs n/L. FK Pardubice B 3 : 2 (1 : 2) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2017/2018 | 30. kolo | 16.06.2018 | stadion Brandýs n/L.

V posledním kole prohra v Brandýse nad Labem

V posledním divizním kole zajížděla pardubická juniorka do Brandýsa nad Labem. Ačkoliv po prvním poločase vedla 2:1, tak tři minuty před koncem inkasovala na konečných 3:2 pro domácí. Sezonu přesto pardubická rezerva končí na slušném šestém místě.

30. kolo

FK Brandýs nad Labem - FK Pardubice B 3:2 (1:2)

První větší šanci zápasu měli ve 20. minutě domácí Folwarcznym, ale Letáček bravurně vyrazil. Za pět minut pěkná akce hostů po levé straně a na jejím konci přihrávka Zelenky a přesná střela Jiráska - 0:1. Ve 32. minutě se domácí lehce dostali do zakončení a Folwarczny zblízka srovnal na 1:1. Odpověď hostů na sebe ale nenechalo dlouho čekat, kdy se k dělovce z 35 metrů odhodlal Gašpar a parádní střelou od břevn upravil na 1:2! Druhý poločas se dlouho hrálo bez váznějších šancí, až v 72. minutě domácí využili důrazu a Dosoudil opět vyrovnal - 2:2. To domácí nakoplo a šli za výhrou. V 86. minutě se stejný hráč zjevil po centru sám před Letáčkem, ale ten jeho zakončení vyrazil. Bohužel po následném rohu Letáček míč podběhl a Folwarczny hlavou na zadní tyči otočil stav na 3:2 pro domácí Brandýs...

Fakta - branky: 32. a 87. Folwarczny, 72. Dosoudil - 25. Jirásek, 34. Gašpar. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Šlajs z Plzně (Simbartl, Štychová). Delegát: Tulinger z Mníšku pod Brdy. Diváků: 155.

Sestava FK PCE B: Letáček - Rambousek, Lněnička, Řehák, Zelenka - Zelinka, Jarosz, Gašpar (60. Rek), Vašek - Šafařík, Jirásek (77. Barbarič).

(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.06.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )