FK Pardubice U-16

FC Olympia Hr. Králové FK Pardubice U-16 4 : 4 (3 : 1) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2017/2018 | 16. kolo | 11.03.2018 | UMT Kobylice

Remíza U16 na Olympii

Start do jara se nám bohužel nevydařil podle představ a po matném výkonu jsme jen remizovali na Olympii.

FC OLYMPIA U17 – FK PARDUBICE 4:4 (3:1) na pen. 3:1

Branky: 12., 31., 32., 42. Soupeř – 14. Vítek, 63. Slavík (Pithart), 66. Almeida (Paulus), 80. Hajník (Vítek)

Sestava: Hlous – Kalaš, Koukola, Hajník, Slavík – Březina (41. Almeida), Hampl, Pithart – Koutský (41. Nguyen), Vítek, Paulus

Naše vystoupení v prvním jarním utkání bylo rozpačité. Hra se nám zdaleka nedařila dle představ a v naší hře bylo hodně nepřesností. Přesto jsme si v první půli vypracovali asi šest vyložených šancí, ale proměnili jen jedinou. V obranné fázi jsme také neoplývali jistotou a soupeř využil našich školáckých chyb ke vstřelení tří branek. Hned na počátku druhé půle jsme inkasovali počtvrté a zdálo se, že je rozhodnuto. Zvlášť když jsme pokračovali v matném výkonu. Do hry jsme se dostali dvěma slepenými brankami čtvrhodinu před koncem. Zbytek utkání jsme dohrávali v deseti, když jsme inkasovali po sobě dvě žluté karty. Přesto jsme se snažili vyrovnat, pět minut před koncem jsme si vybojovali penaltu, kterou jsme ale bohužel neproměnili. Kluky to ale nepoložilo a v poslední minutě se nám přece jen podařilo zaslouženě vyrovnat. Penalty nám pak vůbec nevyšly a bod navíc brali domácí. Kluci zaslouží pochvalu za to, že je nezlomil nepříznivý vývoj a dokázali srovnat tříbrankové manko. Jinak ale všichni hráči zahráli hluboko pod své možnosti a náš výkon byl hodně slabý a ve hře byla spousta chyb všeho druhu, které jsme v přípravě moc nevyráběli. Máme na čem pracovat.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 11.03.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )