FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 1 : 4 (0 : 2) FK Pardubice U-16 FC Hradec Králové

Česká liga dorostu U-16 2017/2018 | 18. kolo | 25.03.2018 | UMT Ohrazenice

Prohra U-16 s Hradcem

V dalším utkání jsme podlehli Hradci.

FK Pardubice - FC Hradec Králové 1:4 (0:2)

Branky: 42. Štichauer (Slavík) – 35. Hlaváč, 39. Kadrmas, 61. Hájek, 80. Hájek

Sestava: Jedlička – Kalaš, Hajník, Kurka (41. Hrnčíř), Slavík – Březina (35. Klímek), Šimek (41. Štichauer), Almeida (41. Koutský) – Vilím (65. Nguyen), Vítek, Paulus

Výsledek neodpovídá tomu, co se dělo na hřišti. První půlhodinu jsme byli aktivnější, bohužel jsme dvě dobré šance nedali. Soupeř v závěru půle skóroval po šťastném odrazu a vzápětí přidal druhý gól po pěkné střele z vápna do šibenice. Nám se povedl vstup do druhé půle, kdy po pěkném centru Slavíka uklidil míč pod břevno Štichauer. Pak jsme měli na noze vyrovnání, ale hosty podržel golman a jak už to bývá, z následného brejku jsme inkasovali potřetí. I poté jsme se tlačili dopředu a měli možnosti ke snížení, ale v závěru jsme z brejku znovu inkasovali. S kvalitním soupeřem podali kluci velmi dobrý výkon, ale za svou snahu tentokrát nebyli výsledkově odměněni. Všechny kluky chválíme za nasazení, bojovnost a přístup k utkání.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 25.03.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )