Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 1 : 2 (0 : 1) FK Pardubice U-15 AC Sparta Praha


Česká liga žáků U-15 2017/2018 | 14. kolo | 09.03.2018 | UMT Ohrazenice

Profile picture

Mistrovské utkání s AC Sparta Praha

První "mistrák" na domácí půdě, po kvalitním výkonu nakonec bez boduFK Pardubice - AC Sparta Praha   1:2 (0:1)

 

Branky:  60.min Hampl Kryštof

 

Sestava: Nalezinek - Teplý, Besperát, Hrnčíř, Skřivánek - Dostál, Jarkovský, Hampl - Kirchner, Miláček, Veverka (60.Šenkýř)

 

Trenér Michal Morávek: "V prvním mistrovském zápasu jarní části sezóny jsme přivítali Spartu Praha. Vstup do zápasu se nám podařil, soupeře jsme přitlačili a měli náznaky šancí, ale ty končily malou odvahou, nedůrazem či silou v pokutovém území. Poté začala podnikat výpady Sparta, jeden z nich po naší zbytečné ztrátě, dotáhla do konce. V druhém poločase jsme se zlepšili, přidali na důrazu, nasazení a tahu na branku. Hra se vyrovnala a začaly přicházet šance. Jednu z nich jsme krásnou střelou z dálky proměnili. Bohužel v posledních minutách jsme nepohlídali autové vhazování, které soupeř využil."

 

Záložník Štěpán Dostál: "První poločas jsme začali dobře. Napadali jsme a nedali jim nic zadarmo. Šance se přelévali ze strany na stranu a bylo se na co koukat. Po zbytečné ztrátě balonu na středu hřiště se hosté ze dvou nahrávek dostali až sami před golmana a proměnili. Do konce poločasu se moc nestalo. Na začátek druhého poločasu jsme na hřiště přišli vyhecovaní s tím, že výsledek zvrátíme. Myslím, že převahu na míči jsme měli my. Měli jsme hodně rohů a centrů, ale jedinné co stojí za zmíňku, byla Danova hlavička do břevna. Pět minut před koncem se do míče opřel Kryštof a srovnal na 1:1. Naše vidina na minimálně 1 bod zhasla 2 minuty před koncem, kdy po našem nedůrazu a nehlídání si hráče ve vápně hosté zvýšili na 1:2. Závěrečný tlak vyrovnání nepřinesl."

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.03.2018 | Zdroj fotky: )


Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více