FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 1 : 6 (0 : 0) FK Pardubice U-14 FC Zbrojovka Brno

Přátelská utkání U-14 2018/2019 | přátelské utkání | 08.08.2018 | stadion Ohrazenice

Hodnocení zápasu FK Pardubice U14 - FC Brno

V dalším přátelském utkání jsme se v Ohrazenicích potkali s mužstvem Zbrojovky Brno.

FK Pardubice U-14 - FC Zbrojovka Brno 1:6 (0:0)

Sestava: Šimon - Procházka, Pluhař, Reinberg, Morávek - Flaška, Halda, Kožený, Brož - Macák, Kaufman

Střídali: Novotný, Lorenc L., Lorenc M., Topolský, Rek

Branka: Macák

Ve středečním zápase se proti nám postavila Zbrojovka Brno. Ve velmi horkém počasí zápas začal v dobrém tempu, hra se střídala ze strany na stranu. Soupeř zahrozil v několika šancích, které vznikly po našich individuálních chybách, a to zejména v rozehře a následné přechodu soupeře směrem k naší brance. My jsme si také několik zajímavých šancí vybojovali, ale povětšinou byla chybná koncovka.

V druhém poločase už soupeř své šance proměnil. Do vedení se dostal ve 40. minutě po chybném vyvezení míče a jeho následné ztrátě. Další branka padla o 2 minuty později, když jsme naprosto jednoduše nechali projít hráče soupeře skrze náš střed hřiště a Brno už mělo dvoubrankový náskok. Z naší strany byli také šance, ale často jsme hledali zbytečně složitá řešení. I přesto, že jsme inkasovali další 2 branky a byl stav 4:0, tak naši hráči dobře zapresovali soupeře u jejich pokutového území, získali jsme míč a Macák dokázal snížit na 4:1. Další dvě branky už vstřelil jen soupeř na konečných 6:1.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.08.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více