FK Pardubice WU-15

FK Dukla Praha FK Pardubice WU-15 0 : 8 (0 : 4) FK Pardubice WU-15 FK Pardubice WU-15

1. liga starších žákyň 2018/2019 | 4. kolo | 28.09.2018 | hřiště Praha - Koloděje

Starší žákyně se v zápase s Duklou Praha vrátily na vítěznou vlnu

V pátečním svátečním odpoledni si holky bez problémů poradily s Duklou. Třemi góly se blýskla Maruška Koblížková

FK Dukla Praha - FK Pardubice 0:8 (0:4)

Sestava: Mrštíková - Urbancová, Holcová K., Borovičková, Chlupáčová,

Holcová T., Zikmundová, Minářová - Kružíková,

Koblížková, Solničková

Střídaly: Plevová, Hlaváčová, Lacinová, Mikišková, Brožová

Trenér:Martin Macháček

Průběh zápasu: V pátek 28.9. odehrály starší žákyně MU na hřišti v Kolodějích, kde hraje svá domácí utkání Dukla Praha. Zápas se odehrál v podobném duchu, jako ten v Liberci. Sice jednoznačné vítězství, ale herní projev nebyl optimální.

Poprvé jsme skórovali v 11.min, když Vanesa Solničková vysunula českou uličkou Báru Plevovou a ta se v koncovce nemýlila - 0:1. Svůj střelecky úspěšný den rozjela Maruška Koblížková ve 25.min, když navýšila naše vedení na 0:2. Ve 33.min se obratně uvolnila Verča Hlaváčová a umístěnou střelou z vápna rozvlnila síť - 0:3. O minutu později zachytila Nikča Ledvinková rozehrávku Dukly a přihrávkou pod sebe vybídla Marušku Koblížkovou ke skórování. Svým druhým gólem upravila poločasový výsledek na 0:4.

Hned v úvodu toho druhého se Natka Minářová rozhodla k samostatné akci, kterou zakončila gólem - 0:5. V 59.min "vymyslela" opět Vanesa Solničková přihrávku do ulice, se kterou si úspěšně poradila Maruška Koblížková a střelou podél golmanky zvýšila na 0:6. V 65.min se zapsala do střelecké listiny  Vanesa Solničková, když za vápnem zachytila rozehrávku domácích a pohotová střela k tyči znamenala vedení 0:7. Gólu se také dočkala Nikča Ledvinková a své přání si splnila v 67.min, když se přesně trefila z přímého kopu a upravila tak na konečných 0:8.

(Autor: Martin Macháček | Datum: 01.10.2018 | Zdroj fotky: )