FK Pardubice U-14

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-14 1 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2018/2019 | 4. kolo | 01.09.2018 | hřiště Astonka

Hodnocení zápasu FK Mladá Boleslav - FK Pardubice

V úvodním kole ligy U-14 zvítězil pardubický tým na trávníku FK Mladá Boleslav.

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice U14 1:2 (0:0)

Branky: 69. Naďo - 49. Prokeš, 60. Brož

Sestava: Lorenc - Procházka, Divíšek, Reinberg, Morávek - Brož, Pluhař, Flaška, Halda - Macák, Prokeš

Sřídali: Novotný, Kožený, Čebiš, Vondrouš, Šimon, Kaufman

K prvnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu Mladé Boleslavi. V příjemném deštivém počasí jsme sehráli vyrovnané utkání, kde jsme měli více šancí a po zlepšení v koncevce zaslouženě zvítězili.

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, my jsme hrozilo brejkovými akcemi, soupeř dobře držel míč a otáčel hru, ale do žádné vyložené šance se nedostal. Naopak naše hra byla v útoku velmi přímočará, akorát všechny šance končili buď na brankáři či na brankové konstrukci. V druhém poločase se i hra v poli srovnala a čekalo se, kdo udělá první chybu. Tu udělal soupeř - špatnou rozehrávkou a následnou penáltu jsme proměnili. Poté jsme ožili a krásnou dalekonosnou střelou jsme šli na 0-2. V závěru utkání jsme trochu podlehli klamu, že již je vše hotovo a soupeř korigoval po naší chybě. Za bojovnost a hru dopředu si kluci vítězství zaloužili.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.09.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )