FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 1 : 6 (1 : 3) FK Pardubice U-14 SK Slavia Praha

Česká liga žáků U-14 2018/2019 | 7. kolo | 22.09.2018 | stadion Ohrazenice

Hodnocení zápasu SK Slavie Praha U14

V sobotním mistrovském utkání na domácím trávníku podlehl pardubický tým U14 pražské Slavii.

FK Pardubice - SK Slavia Praha 1:6 (1:3)

Sestava: Lorenc - Kožený, Reinberg, Divišek, Metelka - Brož, Flaška, Pluhař, Halda - Prokeš, Macák

Střídali: Novotný, Muller, Morávek, Kvapil, Čebiš, Vondrouš

Branka: Prokeš

V dalším utkání jsme se potkali s týmem SK Slavie Praha. Po vydatném ochlazení počasí následovalo i ochlazení na hřišti. Hned v první minutě z rozehry jsme dostali branku, která určila ráz hry. Náš důraz a aktivita byla špatná a soupeř to trestal. V polovině prvního poločasu se nám na chvilku podařilo zabrat a hned jsme snížili. Bohužel následnou velkou naší šanci jsme neproměnili a šlo se do kabin za stavu 1-3. V druhém poločase soupeř dobře kombinoval a čekal na chyby. My jsme byli pozornější v obraně, ale nedařil se nám přechod do útoku. Ke konci zápasu soupeř využil standartní situaci a  chybu brankáře a utkání s přehledem kontroloval.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.09.2018 | Zdroj fotky: )