FK Pardubice U-14

FC Slovan Liberec FK Pardubice U-14 2 : 3 (1 : 2) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2018/2019 | 8. kolo | 02.10.2018 | hřiště Letka

Hodnocení zápasu FC Slovan Liberec 2.10.2018

FC Slovan Liberec - FK Pardubice 2:3 (1:2)

Sestava: Šimon - Novotný, Divišek, Reinberg, Kožený - Muller, Flaška, Vondrouš, Brož - Macák, Prokeš

Střídali: Metelka, Morávek, Procházka, Halda, Pluhař, Čebiš,

Střelci: Flaška, Macák 2x

V odloženém utkání jsme zajížděli do Liberce. Počasí již nehřálo, ale ani nebyla sněhová nadílka. První poločas byl zajímavý, hrálo se nahoru a dolů, chvilku my - poté soupeř. Zničeho soupeř kopal pokutový kop - byl oprávněný, ale Šimon střelu chytil. Z následné akce jsme střelili branku a za chvilku po dobré spolupráci útočníků jsme zvýšili. Poté soupeř zvedl hru a začal ovládat střed pole. Byli z toho malé možnosti a po jedné z nich snížení. Druhý poločas byl podobný, střed hřiště se nám střídáním vyřešil, obrana fungovala, ale nedařila se nám finální fáze. S úbytkem sil ožíval soupeř, jednu akci zakončil a byla remíza, ale potom jsme rozehráli pěknou křídelní akci, kterou zakončil nádhernou střelou do šibenice Flaška a slavíme ještě teď :)

(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.10.2018 | Zdroj fotky: )