FK Pardubice U-13

FC Sellier & Bellot Vlašim FK Pardubice U-13 3 : 7 (2 : 4) FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13

Česká liga žáků U-13 2018/2019 | 8. kolo | 30.09.2018 | Vlašim

V těžkém utkání jsme byli úspěšnější!

Přinášíme Vám hodnocení z nedělního mistrovského utkání s Vlašimí.

FC Graffin Vlašim - FK Pardubice 3:7 (2:4)

Sestava:

Kedelidze - Dymák, Svatoň, Venzhöfer - Topolský, Čihák, Venc - Zelinger (Pěnkava, Skokan, Drobný)

Hodnocení zápasu:

Do utkání jsme nastoupili ve složené sestavě ročníků 06 a 07, a musíme mladší borce pochválit. Protože i proti tak kvalitnímu soupeři se dokázali prosadit. Začátek zápasu jsme zvládli skvěle, už v 1. minutě se trefil z odraženého míče Tomáš Pěnkava. Potom nás soupeř dvakrát zaskočil kvalitní střelbou ze střední vzdálenosti, a rázem jsme prohrávali o gól. Ve druhém poločase se náš herní projev zlepšil o 100%, především díky většimu pohybu a kvalitnější kombinaci jsme soupeře přehráli a vstřelil 3 branky.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.09.2018 | Zdroj fotky: )