FK Pardubice U-13

SK Vysoké Mýto FK Pardubice U-13 1 : 6 (0 : 3) FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13

Česká liga žáků U-13 2018/2019 | 10. kolo | 14.10.2018 | stadion Vysoké Mýto

Zlepšený herní projev ve druhé třetině!

Přinášíme Vám hodnocení nedělního mistrovského zápasu ve Vysokém Mýtě.

SK Vysoké Mýto - FK Pardubice 1:6 (0:2)

Sestava:

Kedelidze - Kubín, Svatoň, Kábele - Rek, Koreček, Lorenc - Valenta (Pěnkava, Topolský, Dymák, Venzhöfer, Vykoukal)

Střelci branek:

Valenta Adam 2x

Lorenc Robert

Pěnkava Tomáš 2x

Kubín Vojtěch

Hodnocení zápasu:

Na půdě velmi kvalitního celku jsme skvěle vstoupili do zápasu, už ve 2. minutě Tomáš Pěnkava obešel brankáře a otevíral skóre. Jinak první poločas byl spíše "boj", několik standartních situací a rohových kopů, v poslední minutě se nám však podařilo prosadit právě z rohového kopu, kdy se ocitl Adam Valenta v malém vápně před brankářem a střelou k tyči zvýšil skóre. Ve druhé třetině jsme výrazně zlepšili herní projev, především naše výstavba byla rychlejší a konstruktivnější. Na hráčích byla vidět velká uvolněnost a radost ze hry, potvrdil to i nádherný fotbalový moment, když Vojtěch Kubín napřáhl a z 29 metrů a trefil šibenici. Ke konci druhé třetiny jsme si však počínali nedisciplinovaně směrem dozadu a soupeř toho dokázal hned využít, když v poslední vteřině snížil Miroslav Martinec na 1:3. Ve třetím dějství jsme navázali na dobrou druhou třetinu a nenechali jsme se zaskočit vysokým a nepříjemným napadáním soupeře, ba naopak po rohovém kopu dobře zareagoval Pavel Topolský, který vyvezl míč a následně přihrál na Adama Valentu, a ten se v zakončení nemílil. Ke konci třetí třetiny se nám podařilo skóre ještě navýšit, když Samuel Venzhöfer centroval ze strany a na přední tyči se prosadil Tomáš Pěnkava. Dobře zvládnutý zápas jsme zakončili přesnou střelou do prázdné branky v podání Roberta Lorence.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 15.10.2018 | Zdroj fotky: )