FK Pardubice U-14

FC Vysočina Jihlava FK Pardubice U-14 4 : 1 (3 : 0) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Přátelská utkání U-14 2018/2019 | přátelské utkání | 16.02.2019 | UMT Na Stoupách

Hodnocení FC Vysočina Jihlava

FC Vysočina Jihlava - FK Pardubice 4-1 (3-0)

Sestava: Šimon - Procházka, Reinberg, Metelka, Novotný - Flaška, Divišek, Halda, Kožený, Prokeš - Macák

Střídali: Lorenc, Muller, Kuja, Vondrouš, Čebiš

Střelci: Vondrouš

V dalším zápase jsme se utkali s Jihlavou. V krásném počasí se hrál hezký fotbal, ale bohužel jen od domácích, kteří nás od začátku zápasu zatlačili k brance. Důrazem, pohybem a chutí zcela ovládli hřiště a my se jen těžko probouzeli a hledali svojí kvalitu. Když už se nám něco podařilo, tak jsme v poslední fázi věci nedotáhli do konce. V druhém poločase se hra vyrovnala - vstřelili jsme branku a začali tlačit. Soupeř více spoléhal na brejky, které byli velmi nebezpečné. Poté se hra přelévala nahoru a dolů, ale nic už nepřinesla. Konec zápasu nastal v 55 minutě z důvodu viditelnosti - umělé osvětlení nebylo zapnuto a ve tmě se hrát nedá.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.02.2019 | Zdroj fotky: )