Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

FK Pardubice

FK Varnsdorf FK Pardubice 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice FK Pardubice


FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2018/2019 | 17. kolo | 03.03.2019 | stadion Varnsdorf

Profile picture

První jarní bod jsme vydřeli ve Varnsdorfu

Na stadionu, který nám příliš nesedí, si Pardubáci sáhli na dno sil a na těžkém terénu dokázali vybojovat cenný bod. Utkání nenabídlo větší šance, o to víc se ale na trávníku před šesti stovkami diváků bojovalo o každý metr hřiště.17. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

 

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0 (0:0)

 

„Vezeme cenný bod, protože ve Varnsdorfu se nám dlouhodobě nedaří,“ řekl trenér Jaroslav Novotný. Před rokem padlo na severu Čech šest gólů (4:2), tentokrát byl zápas na brankové příležitosti velmi chudý. Odpovídal tomu ráz zápasu: především boj ve středu hřiště. „Byla to kopaná z obou stran. Těžké a bojovné, šancí moc nebylo,“ poznamenal obránce Jiří Piroch, který se opět vrátil do pardubické sestavy.

 

Mezi tyčemi se objevil brankář Jiří Letáček, který si musel pohlídat situace v závěrech poločasů. Domácí Kouřil střílel z přímého kopu nad břevno, v závěru utkání pak Letáček už zasahoval. „Poslední situace mohla být gólová, kdybychom to tam lépe připravili poslední přihrávkou,“ uvedl David Oulehla, trenér Varnsdorfu.

 

Pardubičtí tak zahájili jarní část F:NL ziskem bodu na hřišti čtvrtého týmu soutěže. „Pro diváka to nebylo lahodné utkání, ale z taktického hlediska jsme ho zvládli," řekl trenér Novotný. „Spravedlivá remíza. Pardubice nás u nich na podzim výrazně přehrály, teď jsme byli vyrovnanějším soupeřem, v některých momentech i lepším,“ dodal kouč Oulehla.

 

V sobotu se Pardubice představí doma Pod Vinicí, tradičně dopoledne hostí Třinec.


Fakta - bez branek. ŽK: 44. M. Richter. Rozhodčí: Klíma – Fišer, Novák. Delegáti: Míka a Adamec. Diváci: 611.

Sestavy - FK Varnsdorf: Porcal – Heppner, M. Richter, Kouřil, Zbrožek – Bláha, Kodeš, Rudnytskyy (C), Ondráček (59. Dordić) – Barac (70. Votava), Kocourek (88. M. Kubista).
FK Pardubice: Letáček – Prosek, Šejvl, Piroch, T. Čelůstka – Jeřábek (C) – Mužík (46. Kovář), Solil, Tischler, A. Fousek (76. Sokol) – Petráň (80. P. Černý). 

 


(Autor: Pardubický deník | Datum: 03.03.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )


Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více