Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice

FK Pardubice FK Pardubice 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice FC Hradec Králové


FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2018/2019 | 29. kolo | 18.05.2019 | stadion Pod Vinicí

Profile picture

Gól v derby nepadl, soupeři brankáře nepřekonali

Sobotní odpoledne na Vinici bylo slunečné, atmosféra skvělá, ale vstřeleného gólu se diváci nedočkali. Nejblíže k němu měli domácí po šanci Fouska, ale ani ta radostí na domácí straně neskončila.29. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

 

FK Pardubice - FC Hradec Králové 0:0 (0:0)

 

Do utkání vstoupili aktivněji domácí, hosté z Hradce Králové se poté rozkoukali a převzali iniciativu utkání, do žádného většího ohrožení branky se však nedostali. Nejspíše největší šanci první půle utkání měl na kopačce Daniel Kovář. Ten dostal skvělou průnikovou přihrávku od Emila Tischlera, z poměrně ostrého úhlu však nedokázal zakončit na branku.

 

Ve druhém poločasu se do velkých šancí dostávali jen fotbalisté Pardubic. V 60. minutě prověřil Adam Fousek z velkého úhlu Patrika Vízka, který se vyznamenal pohotovým zákrokem. V 70. miniutě nastoupil na hřiště Pavel Sokol a ten hned o tři minuty později připravil velkou šanci znovu pro Fouska. Sokol vybojoval míč a přenechal ho právě Adamu Fouskovi, který obešel brankáře a zakončil, jenomže trefil jen boční síť.

 

Pět minut před koncem byl v akci další nový muž na hřišti, Ladislav Mužík. Ten centrem našel na malém vápně Jiřího Pirocha, který ve velmi dobré pozici přestřelil. Votroci se ve zbylých pěti minutách snažili o vstřelení branky, Letáčka ale nijak výrazně neprověřili. Oba týmy se tedy rozcházejí s bodem a je jasné, že se potkají i v příštím ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, protože už se Hradec nemůže dostat na třetí pozici.

 

Fakta - bez branek. ŽK: 1:1 (Jeřábek - Leibl). Rozhodčí: Nenadál z Lázní Bohdaneč (Caletka, Ratajová). Delegáti: Vysloužil a Tandler. Diváci: 1.721.


Sestavy - FK PCE: Letáček - Prosek, Šejvl, Piroch, Toml - Jeřábek - Kovář (70. Sokol), Solil, Tischler, Fousek (79. Mužík) - Petráň (90. Černý).
Hr. Králové: Vízek - Finěk (33. Durdević), Martinec, Leibl, Urma - Jukl, Soukeník - Kopečný, Zorvan (83. Kateřiňák), Vlkanova - Šípek (57. W. Da Silva).

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 18.05.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )


Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji více

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka více

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler více

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice více