FK Pardubice FK Pardubice 3 : 0 (2 : 0) FK Pardubice FK Dukla Praha

Přátelská utkání A-týmu 2019/2020 | přátelské utkání | 22.06.2019 | stadion Přelouč

První příprava dopadla dobře, porazili jsme Duklu

Exligová Dukla Praha odjela z Přelouče výrazně poražena! Pardubickému týmu se v prvním přípravném utkání povedl zejména první poločas, ve kterém nastřílel soupeři dvě pěkné branky a po změně stran už diváci viděli jen jeden gól po chybě hostů, duel tak skončil 3:0.

Přípravné utkání

FK Pardubice - FK Dukla Praha 3:0 (2:0)

Pardubický tým sehrál první přípravné utkání v Přelouči, kde se střetl s pražskou Duklou. Ta rozdělila svůj kádr na dva týmy, jeden z nich nastoupil dopoledne proti Chrudimi, druhá část dorazila k utkání proti našemu celku. A Pražané přijeli s jednou známou postavou v sestavě, na hostování bude její dres oblékat Jiří Piroch!

Vstup do utkání měly Pardubice příkladný. Už ve 2. minutě se střelecky po kombinační akci prosadil Pihrt a jeho tým vedl. První poločas se Východočechům povedl na výbornou, protože ve 35. minutě se prosadil utěšenou střelou Čelůstka - 2:0.

Podle očekávání, a tak, jak trenéři avizovali, došlo po odehrání 45 minut k řadě střídání, celkem na sedmi postech nastoupili hráči z lavičky. Už po deseti minutách zvyšoval na 3:0 Kovář po velké chybě Dukly v rozehrávce. Střelecky to bylo vše, byť se Pardubáci chvilku radovali poté, co se trefil i Lee, ale rozhodčí branku pro porušení pravidel o ofsajdu neuznali.

Výsledkem 3:0 tak skončilo první vystoupení pardubického týmu v rámci letní přípravy. Další utkání na svěřence trenér Krejčího a Novotného ve středu, kdy v Lázních Bělohrad nastoupí proti ligovému Jablonci.

Fakta- branky: 2. Pihrt, 35. Čelůstka, 55. Kovář. Bez karet. Rozhodčí: Hájek z Brna (Raplík, Fojtík). Diváci: 310.

Sestavy - FK PCE: Letáček (46. Horníček) - Prosek, Šejvl, Toml, Čelůstka - Pihrt (46. Lee), Jeřábek (46. Solil), Černý (46. Sokol), Hlavatý (46. Kovář), Pfeifer (46. Mužík) - Kohút (46. Huf).

Dukla: Hruška - Kozma, Piroch, Dancák - Douděra, Krunert, Kott (46. Vyleta), Jakab, Bezdička, Preisler - Wiliam (66. Kott).

(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.06.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )