Vyšehrad

FK Pardubice B FK Pardubice B 1 : 2 (0 : 2) FK Pardubice B FK Teplice B

Česká fotbalová liga sk. B 2019/2020 | 12. kolo | 26.10.2019 | stadion Pod Vinicí

Nečekaná prohra rezervy

V souboji dvou rezerv se hrál bojovný zápas s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. V první půli byli lepší hosté, kteří šli do dvougólového vedení. Ve druhé půli šli domácí za vyrovnáním, ale kromě snížení Parka se již bohužel neprosadili a hosté si tak v letošním ročníku připsali první tříbodovou výhru v soutěži...

12. kolo

FK Pardubice B - FK Teplice B 1:2 (0:2)

První branka padla ve 28. minutě, kdy se dostal odražený míč k Radostovi, který ho poslal nechytatelně do branky - 0:1. Ve 31. minutě mohl vyrovnat Lee, ale z dobré pozice přestřelil... A za sedm minut přišel trest, když po akci Šupa na pravé straně a následné přihrávce před branku zakončoval na zadní tyči neobsazený Mustafić - 0:2.
Do druhé půle domácí vstoupili aktivně a v 51. minutě přišlo po velkém závaru před brankou Teplic ke snížení Parkem - 1:2! Poté bylo k vidění několik šancí na obou stranách. Domácí byli více na míči, hosté naopak vyráželi k rychlým brejkům. K vyrovnání stavu se pardubičtí bohužel nedostali a v předposlední minutě naopak mohl rozhodnout střídající Berešík, který šel sám na branku, ale Hrnčíř jeho sólo zmařil. Nic to však nezměnilo na nečekané prohře domácích...

Fakta - branky: 51. Park - 28. Radosta, 38. Mustafić. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Vyhnanovský z Rakovníka (Nejedlo, Machýček). Delegát: Slavíček z HK. Diváků: 65.

Sestavy - FK PCE B: Hrnčíř - Rambousek (46. Outrata), Zukal, Čihák, Sláma - Park (86. Šplíchal), Jiroutek, Mužík, Zelenka (81. Sytko) - Lee, Kepl (77. Řezníček).
TEPLICE B: Blažek - Kodad, Liška, Hasil, Royo - Šup (82. Berešík), Trubač (49. Šimeček), Soungole, Vobecký(86. Baftijar), Radosta (90. Náhlovský) - Mustafić.

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B"V utkání jsme nebyli fotbalově horším týmem, ale bohužel opět jsme připustili soupeři náskok v podobě dvou branek a poté jsme začali honit výsledek. Bohužel se nám do konce utkání vyrovnat již nepodařilo a proto se zrodila naše prohra."

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 27.10.2019 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )