FK Jablonec B FK Pardubice B 2 : 0 (2 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Česká fotbalová liga sk. B 2019/2020 | 13. kolo | 02.11.2019 | Areál Břízky

V Jablonci dvoubranková prohra rezervy

V sobotním dopoledni v kolizi se zápasem áčka a nepříjemném podzimním počasí zajížděla pardubická rezerva do jabloneckých Břízek, kde se utkala s rezervou Jablonce. V samotném zápase domácí potvrdili roli favorita a lídra tabulky, když zvítězili 2:0 po brankách Velicha a Daníčka již v první půli.

13. kolo

FK Jablonec B - FK Pardubice B 2:0 (2:0)

V 7. minutě Daníček hlavou trefil tyč a dorážku Bredy zlikvidoval Vyhnánek. Ve 12. minutě se po rohovém kopu prosadil na zadní tyči Velich - 1:0. Poté se bojovalo a druhý gól domácích se zrodil až ve 44. minutě, kdy se Daníček zjevil za obranou hostů a upravil na 2:0. Ve druhé půli to byl zejména boj domácích s dorosteneckým gólmanem Vyhnánkem, který však již žádný míč za svá záda nepustil.

Fakta - branky: 12. Velich, 44. Daníček. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Grimm z Rokycan (Volf, Řeháček). Delegát: Prislupský z Býkve. Diváků: 80.

Sestavy - FK JABLONEC B: Vajner - Helm, Dočekal, Koblížek, Skuhravý - Breda (57. Pleštil), Macháček, Rozkovec, Daníček (71. Peřina), Acosta (90. Buchlovský) - Velich (84. Munzar).
FK PCE B: Vyhnánek - Outrata (74. Rambousek), Zukal, Lněnička, Zelenka - Park (29. Pavlas), Jiroutek (66. Sytko), Mužík, Kovář - R. Řezníček (71. Klímek), Kepl (84. Polívka).

Kamil Řezníček, trenér FK Pardubice B: " Do Jablonce jsme odjížděli v hodně okleštěné sestavě a i přes prohru jsme neodehráli špatné utkání. Domácí byli fotbalovější a kvalitnější na míči. Při jejich šancích nás podržel brankář Vyhnánek. Mrzí mne však, že oba inkasované góly jdou hrubě na náš vrub, neboť se jednalo o laciné branky, které jsme domácím v podstatě darovali. "

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 02.11.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )