Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Vyšehrad

FK Pardubice U-15

FK Meteor Praha FK Pardubice U-15 0 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15


Česká liga žáků U-15 2019/2020 | 6. kolo | 15.09.2019 | hřiště Bedřichovská

Profile picture

Report ze zápasu U15 proti Meteoru Praha

Žákovský tým U15 si přivezl z hřiště pražského Meteoru další tři doby a v tabulce je na 8. místě.FK Meteor Praha - FK Pardubice 0:1 (0:0)

 

Branka: 74. Míšek.

Sestava: Lorenc - Brož (55. Procházka), Divišek, Rolenec, Kuja (60. Morávek) - Svatoš (55. Vondrouš), Flaška, Halda (40. Kožený) - Macák (55. Kaufman), Míšek, Hoffman (55. Pluhař)

 

Za nádherného počasí jsme v neděli odpoledne sehráli další mistrovský zápas v Praze. Od začátku nás čekal houževnatý soupeř, který hrál z velmi zajištěné obrany a spoléhal na rychlé protiútoky. Nám se dařilo v prvním poločase držet míč, ale někdy pomalou a složitou kombinací jsme moc branku soupeře neohrozili. Za povšimnutí stojí jen průnik Štěpána Míška a závar před brankou či několik akcí po levé straně. Soupeř střílel jen z dálky či ze standartních situací nebo po našich chybách, kterých jsme se několikrát dopustili.

 

Druhý poločas začal být více nervózní, hra se rozkouskovala a kombinace se vytrácela. Soupeř ještě více bojoval, ale také byl nebezpečnější nahoru, kde šel sám na brankáře. Nám se podařilo vstřelit branku nádhernou střelou z dálky v podání Štěpána Míška. Poté se již nehrálo a jen jsme se bránili nákopům soupeře a též bohužel i častým faulům, které rozhodčí proti nám pískal. Podržel nás Lukáš Lorenc a tak jsme si odvezli vítězství. 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.09.2019 | Zdroj fotky: )


Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více