Vyšehrad

FK Pardubice U-15

FC Slovan Liberec FK Pardubice U-15 2 : 3 (0 : 3) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2019/2020 | 8. kolo | 28.09.2019 | stadion Letka

Vítězství v Liberci pro U15

FC Slovan Liberec - FK Pardubice 2:3 (0:3)

Sestava: Lorenc - Procházka (40. Brož), Rolenec (40. Divišek), Svatoš (50. Morávek), Kuja (40. Muller) - Halda (40. Metelka), Flaška, Macák (50. Kožený) - Prokeš (60. Kaufman), Hoffman, Míšek

Střelci: Flaška, Hoffman, Míšek.

V Liberci nás přivítalo nevlídné počasí a velice těžký terén na hřišti, ale vypořádali jsme se s tím velice dobře. Od úvodu jsme se tlačili do soupeře, získavali prostor a míče. Brzy jsme šli do vedení zásluhou doklepnutého míče Hoffmanem. Nepolevili jsme a dále zaměstnávali obranu soupeře. Dařilo se nám pronikat křídly i středem a po hlavičce Flašky to bylo 0:2. Konec prvního poločasu přinesl zvýšení Míškem na 0:3. Druhý poločas byl úplně něco jiného, domácí přeskupily síly, my podcenili stav utkání a celý druhý poločas jsme se vyrovnávali s velkým tlakem soupeře. Lukáš Lorenc v brance čaroval, ale naše koncentrace a tím i výkon byl mizerný. Domácí snížili na rozdíl jedné branky a ke konci zápasu dokonce kopali spornou penáltu, kterou ale Lukáš Lorenc chytil a my odjížděli s vítězstvím 2:3.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.09.2019 | Zdroj fotky: )