Vyšehrad

FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 7 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-15 FC Slavoj Vyšehrad

Česká liga žáků U-15 2019/2020 | 9. kolo | 05.10.2019 | UMT Ohrazenice

Hodnocení zápasu Slavoj Vyšehrad

FK Pardubice - Slavoj Vyšehrad 7 - 0 ( 2-0)

Sestava: Šimon - Procházka (40. Brož), Svatoš, Rolenec, Kuja (40. Muller) - Halda, Flaška, Míšek, Prokeš (40. Hoffman), Kaufman (50. Morávek), Macák (50. Kožený)

Střelci: Rolenec 2x, Flaška, Kaufman, Hoffman, Halda, Morávek

V deštivém počasí jsme doma přivítali tým Vyšehradu. Od začátku jsme se tlačili kupředu a nutili soupeře k chybám. Bohužel ale naše akce většinou končili před pokutovým územím. Poté se nám podařilo dvakrát získat míč při rozehrávce soupeře a bylo z toho poločasové vedení 2-0 zásluhou Flašky a Kaufmana. Druhý poločas se tempo a kvalita udržela. K tomu přišly branky a bylo z toho výsledných 7-0. 4x asistence si připsal Štěpán Míšek. Děkujeme všem za adekvátní přístup.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.10.2019 | Zdroj fotky: )